HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 "Toше и ти"

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: "Toше и ти"   Саб Апр 19, 2008 4:49 pm

дали имате слика со тоше, дали сте се сликале некогаш со него?

јас за жал не се сликав во живо иако го видов неколку пати во живо, ама од толкав бран на обожаватели стварно беше тешко да стигнеш до него, баш како светските ѕвезди

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Апр 19, 2008 4:50 pm

еве панчевски ме замоли да ја ставам сликата која тој ја има со тоше

панчевски-најлево


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Апр 19, 2008 4:55 pm

Nemam slika i premnogu mi e krivo...
Sekoja godina na MakFest gi gledav site pejaci u zivo, ama ne mi bese nekoja satisfakcija...najgolema zelba mi bese da go vidam angelceto vo zivo i mi se ostvari, na posledniot koncert...ama pak, toa ne e toa...eh kamo da mozev da se slikam so nego i da go pregrnam barem ednas...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Апр 20, 2008 6:15 pm

Jas za zal nemam slika so Tose....
No go imam zapoznaeno licno i mnogu mi e drago za toa

Inaku znam deka Neno ima slika so Tose....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Апр 30, 2008 6:13 pm

ни јас немам слика со него....
еднаш се сликав како помала со на другарка апаратот ама никогаш не ја добив сликата , а сега веќе не комуницирам со неа
важно јас го гушнав...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Мај 01, 2008 2:18 am

i jas nemam ama zatoa imam avtogram
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Мај 01, 2008 4:55 am

Lele bilo sto...pa makar i avtogram...
Dobiv samo edna nasmevka koja nikogas nema da ja zaboravam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Joka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-28

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Мај 01, 2008 1:29 pm

Jas nemam slika slikana zaedno jas i tose ama sepak go sakav najveke od se!ISkreno malku i mi e krvo ama toa e!I za site sto se nemate slikano so nego zapamtete NAJVAZNO e toj da ostane vo vaseto srce onakov kakov sto go znaeste!Znam mozebi nekoi i mi se smeat ama mene toa mi uspea!TE SAKAM TOSE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Мај 02, 2008 4:34 pm

ако има некој да ти се смее за тоа тогаш тој не е добар со паметот, сите ние го мислиме истот како тебе дека тоше е во нашите срца, а инаку и јас имам само автограм а слика не

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 03, 2008 6:26 pm

jas imam slika, ama ja nemam skenirano taka da sega ne sum vo moznost da vi ja pokazam . fala bogu so imav takva moznost da go vidam tolku odblisku vo zivo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 03, 2008 6:59 pm

епа ај побрзо скенирај ја, баш сакам да ве видам, гледаш не си ми кажала дека имаш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 03, 2008 7:26 pm

lelel cuti aman. vo sedmo oddelenie, posle koncert na tose vo ohrid. ni samata nemzoam da se prepoznaam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 03, 2008 7:27 pm

ако ако баш сакам да те видам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 10, 2008 7:21 pm
za zal samo vakvi sliki imam :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 10, 2008 7:35 pm

леле ова се најубави слики што до сега некој ги ставил на овој форум, не можам да ти опишам колку ми се свиѓа гледката на втората слика

поздрав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 10, 2008 7:57 pm

bas mi e milo sto ti se svigjaat... imam uste nekolku vakvi....Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 10, 2008 8:03 pm

зима-лето

тоа значи дека двапати си била

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 10, 2008 8:04 pm

uff ne samo dva... mnogu pati.. ovaa e sega slikana za 1 maj...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 24, 2008 8:26 pm

Iva slikite ti se navistina prekrasni,posebno taa so snegot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 24, 2008 9:32 pm
ednata ja gledate na avatar mi e :D
a eve vi uste edna :D
cosmofon 2004:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Мај 24, 2008 9:47 pm

Marice
Super slika.
Se bi dala da imam slika so Tose
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Мај 25, 2008 1:22 am

супер сте испаднати

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Мај 25, 2008 2:45 am


fala fala:Da da gi vidis i drugite:D
hahahaha
nemame asalna slika:d
bas mi e zal cherry
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Мај 25, 2008 3:11 am

Marice slike su apslutno preslatke i mnogo ti hvala sto si ih podijelila sa nama. Joj, kako ste samo slatki.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Мај 25, 2008 4:51 am

fala ti luda mala koga nema da me mrzi ke gi stavam i drugite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   

Вратете се на почетокот Go down
 
"Toше и ти"
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: