HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Здраво на Сите!!!

Go down 
АвторПорака
Zor4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Age : 22
Локација : Kicevo
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2010-01-08

ПишувањеПредмет: Здраво на Сите!!!   Пет Јан 08, 2010 11:26 am

Поздрав до сите фанови!Епа сега Здраво!се викам Зорица(Зорче) сум од Кичево имам 13 години!
Како и сите така и јас сум фан на Тоше па затоа се зачленив во форумов!Се надевам дека овде ќе си поминувам убаво и забавно!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Здраво на Сите!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: