HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 SREKNA NOVA 2010

Go down 
АвторПорака
jasiti
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Age : 36
Локација : DO TEBE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-11-01

ПишувањеПредмет: SREKNA NOVA 2010   Нед Јан 10, 2010 11:40 pm

Zdravo Fanovi na Tose!!! Vi posakuvam se Najubavo vo Novata 2010 Godina i veseli Bozikni praznici i nemoj da taguvate neka Novata Godina Vi donese mnogu radosti i ljubov pred se, za toa se zalagase i nasiot Tose, moslam deka i Vie isto misliete kako mene, molete se na Gospoda za mir na dusata i mnogu ljubov vo srceto sakajte se i prostuvajte za i Vas da vi bide prosteno davajte ljubov za i na Vas da vi bide dadeno. Se najubavo!!! POOOOOZZZZZ........eeeeeepppppp
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: SREKNA NOVA 2010   Пон Јан 11, 2010 12:20 pm

Благодарам за честитката.
Да ти се врати исто и на тебе !
Не знам дали ќе ме разбереш, ама на бугарски така викаме. Кога ќе посакуваш нешто на некој тој ти веле - Да ти се возврати !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: SREKNA NOVA 2010   Вто Јан 12, 2010 4:15 pm

Среќна Нова Година!
Многу љубов, здравје и среќа! Другото само ќе си дојде Ве Сакам!!!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibi_pmk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 14
Age : 44
Локација : Skopje - Makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: SREKNA NOVA 2010   Чет Јан 14, 2010 5:09 pm

SREKNA NOVA 2010 GODINA i BOZIKNI PRAZNICI i od mene na site shto iskreno go sakate nashiot ANGEL - TOSHE, a se gleda deka ne ima mnogu. Gospod neka ne blagoslovi site i neka ni dava zdravje, sreka, ljubov ........ I ovaa godina da prodolzime po patot shto TOSHE ni go pokaza.
POZDRAV
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: SREKNA NOVA 2010   

Вратете се на почетокот Go down
 
SREKNA NOVA 2010
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: