HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 "Toше и ти"

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Мај 25, 2008 8:41 pm

verica напиша:
Iva slikite ti se navistina prekrasni,posebno taa so snegot

falaaaa.........
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 1:37 am

ROYAL напиша:
дали имате слика со тоше, дали сте се сликале некогаш со него?

јас за жал не се сликав во живо иако го видов неколку пати во живо, ама од толкав бран на обожаватели стварно беше тешко да стигнеш до него, баш како светските ѕвезди
Ako si uporen..ke stignes...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 1:38 am

marice напиша:
fala ti luda mala koga nema da me mrzi ke gi stavam i drugite
Ajde ajde..stej gi i drugite...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 1:54 am

можам да замислам како си се буткала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 2:11 am

ROYAL напиша:
можам да замислам како си се буткала
ko luda.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 3:50 am

ее се сеќавам еднаш братучедка ми ја начекав така ко луда, гледам концерт на Тоше и само ја гледам оваа ААААААААА ВТРИШТИ СЕ ДЕРЕ, СЕ БУТКА ПРЕКУ ОГРАДА

како сум се смеел

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 4:01 am

Тоше често доаѓаше во Пештани, и неколку пати сум сретнат со него, но само еднаш сум сликан, на 09.09.2006
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 4:13 am

лелееее базеси ти

си имаш спомен

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 3:41 pm

Wow...Kako ja volim da gledam ove slike sto ostali imaju s njim....Eh...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 5:49 pm

KE GI STAVAM I DRUGITE AMA NE ODMA SITE:D
SVAKE SEA TI SI NA RED:d
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 7:01 pm

bavarec slikata ti e top!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Јун 03, 2008 7:49 pm

navistina bavarec slikata e preubava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 12:05 am

фала фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 3:13 am

[img][/img]


Последната промена е направена од aleksandra на Сре Јун 04, 2008 3:26 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 3:14 am

ups.... ...a nekoj da mi kazese kako da zakacam slika tuka....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 4:11 am

aleksandra напиша:
ups.... ...a nekoj da mi kazese kako da zakacam slika tuka....


па ете си поставила, супер сте


а од кај ти се маркиците?


извинете избришав несакајки еден пост, не знам чив беше ОГРОМЕН беше и криво ми е не го ни прочитав а сакав.. ај напишете го пак плис

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 2:27 pm

jas bev....ko za pocetok se izraduvav sto uspeav da zakacam slika... .....inace ovaa slika e slikana vo Krusevo na 22.09.1999 god pred hotel"Montana", kolku samo bev srekna,Tose stoi pred mene, leleeee kolku ne mi se veruvase, srce mi lupase 200 vo sek........a drugoto pisav edna slucka za Tose.....Toa bese koga imase 5 koncerti po red vo univerzalna sala....jas bev na posledniot koncert, i stoevme so drugarkami pozadi scena,pukav od radost sto bev blisku do nego.....pred da zavrsi koncertot se kacivme so drugarkami kaj Tose vo garderoba i cekavme da zavrsi koncertot za da dojde i Tose tamu......jaoooo...nemozam da vi go opisam momentot koga Tose vleze vo garderobata....stoev zdrvena i nemo go gledav.....a toj neznaete kolku bese sreken...sreka mu blikase na liceto....vleze vo garderobata skokajki....i vikase...sakam uste.....mozam uste.....sakam uste 5 koncerti....sakam da peam......i taka skokajki si ja udri glavata vo tavan......hehhehee....kolku slatko site se iznasmeavme.....posle pocna site da ne guska.....i se sekavam bese togas so Blagica, znam zema edno mecence i i rece ova e za tebe......a vo kosot moze imase edno 100-tina mecinja, a za cvekinja da ne zboruvam...eden kup.......koga ke mi tekne kolku bev samo togas srekna......a sega placam i go pisuvam ova.......kolku e zivotot surov!!!!..... ......Tose te sakam.....


Последната промена е направена од aleksandra на Сре Јун 04, 2008 3:39 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 2:30 pm

...markici imas sekade po postive.....jas imam poveke....si pravam kolekcija ..... sega ako nekoj ne moze da najde....ke dadam ako saka.......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 3:13 pm

Aleksandra auuuuuuuuu..kolku ti e slatka slikata.....
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mnoooooogu ti e top...lele
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 3:23 pm

...fala.....Tose te sakam....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Јун 04, 2008 5:47 pm

леле браво, како објасни како да сме биле таму

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 66
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-05

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Јун 05, 2008 4:13 am

Јас имам слика со него мислам дека од 2001 година само се надевам дека ќе можам некако да ја ставам во компијутер зашто многу ми значи а и од тој период каде Тоше почнуваше да се буди низ балканот ретко кој го сакал и се сликал со него зашто за многу од фановите на балканот тој во тие години беше Непознато лице
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Јун 05, 2008 2:17 pm

ајде постави

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пон Јун 23, 2008 1:37 am

aleksandra напиша:
jas bev....ko za pocetok se izraduvav sto uspeav da zakacam slika... .....inace ovaa slika e slikana vo Krusevo na 22.09.1999 god pred hotel"Montana", kolku samo bev srekna,Tose stoi pred mene, leleeee kolku ne mi se veruvase, srce mi lupase 200 vo sek........a drugoto pisav edna slucka za Tose.....Toa bese koga imase 5 koncerti po red vo univerzalna sala....jas bev na posledniot koncert, i stoevme so drugarkami pozadi scena,pukav od radost sto bev blisku do nego.....pred da zavrsi koncertot se kacivme so drugarkami kaj Tose vo garderoba i cekavme da zavrsi koncertot za da dojde i Tose tamu......jaoooo...nemozam da vi go opisam momentot koga Tose vleze vo garderobata....stoev zdrvena i nemo go gledav.....a toj neznaete kolku bese sreken...sreka mu blikase na liceto....vleze vo garderobata skokajki....i vikase...sakam uste.....mozam uste.....sakam uste 5 koncerti....sakam da peam......i taka skokajki si ja udri glavata vo tavan......hehhehee....kolku slatko site se iznasmeavme.....posle pocna site da ne guska.....i se sekavam bese togas so Blagica, znam zema edno mecence i i rece ova e za tebe......a vo kosot moze imase edno 100-tina mecinja, a za cvekinja da ne zboruvam...eden kup.......koga ke mi tekne kolku bev samo togas srekna......a sega placam i go pisuvam ova.......kolku e zivotot surov!!!!..... ......Tose te sakam.....

lele aleksandra kako me iznasmea so postov ne si svesna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пон Јун 23, 2008 2:11 am

Еli напиша:
aleksandra напиша:
jas bev....ko za pocetok se izraduvav sto uspeav da zakacam slika... .....inace ovaa slika e slikana vo Krusevo na 22.09.1999 god pred hotel"Montana", kolku samo bev srekna,Tose stoi pred mene, leleeee kolku ne mi se veruvase, srce mi lupase 200 vo sek........a drugoto pisav edna slucka za Tose.....Toa bese koga imase 5 koncerti po red vo univerzalna sala....jas bev na posledniot koncert, i stoevme so drugarkami pozadi scena,pukav od radost sto bev blisku do nego.....pred da zavrsi koncertot se kacivme so drugarkami kaj Tose vo garderoba i cekavme da zavrsi koncertot za da dojde i Tose tamu......jaoooo...nemozam da vi go opisam momentot koga Tose vleze vo garderobata....stoev zdrvena i nemo go gledav.....a toj neznaete kolku bese sreken...sreka mu blikase na liceto....vleze vo garderobata skokajki....i vikase...sakam uste.....mozam uste.....sakam uste 5 koncerti....sakam da peam......i taka skokajki si ja udri glavata vo tavan......hehhehee....kolku slatko site se iznasmeavme.....posle pocna site da ne guska.....i se sekavam bese togas so Blagica, znam zema edno mecence i i rece ova e za tebe......a vo kosot moze imase edno 100-tina mecinja, a za cvekinja da ne zboruvam...eden kup.......koga ke mi tekne kolku bev samo togas srekna......a sega placam i go pisuvam ova.......kolku e zivotot surov!!!!..... ......Tose te sakam.....

lele aleksandra kako me iznasmea so postov ne si svesna

и јас тогаш се смеев многу....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   

Вратете се на почетокот Go down
 
"Toше и ти"
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: