HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 "Toше и ти"

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Јун 27, 2008 8:33 pm

navistina imas prekrasen spomen
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Нед Јун 29, 2008 10:04 pm

bibe_tose напиша:
navistina imas prekrasen spomen

...да....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Jул 08, 2008 11:58 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Jул 11, 2008 8:33 am

Акција: Испрати слика за фото-галерија - Тоше & фановите

Нашата редовна посетителка Даниела Младеновска од својата приватна архива ни ја испрати фотографијата забележана на 5. октомври лани, пред последниот концерт на легендарниот Тоше Проески, на Градскиот стадион во Скопје. На фотографијата снимена во бекстејџот, неколку минути пред стартот на концертот, се внуката на Тоше (од прва братучетка), Матеа, и ќеркичката на Даниела – Стефани.

Убавиот гест на госпоѓата Младеновска, на која од се срце и се заблагодаруваме на отстапената фотографија, не поттикна да ве поканиме сите вас од Македонија, Балканот и светот, кои имате заедничка фотографија со Тоше, да ни ја испратите, бидејќи наскоро планираме стартување на посебна фото-галерија: Тоше и фановите. Тоа е уште еден начин светот да дознае каков племенит човек и врвен уметник беше наш современик. Затоа вечно ќе го негуваме споменот на него.

Би било пожелно со фотографијата да ни испратите

http://mmm.com.mk/?ItemID=31F1121FB9FF244CBB7D57B9270BF507
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Jул 11, 2008 4:42 pm

Хммммм баш чудна акција...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 26
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Aвг 16, 2008 3:13 pm

ja nisam imala shtastijeto da se vidam so Tose
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Christina
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-08-20

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 21, 2008 12:35 pm

Тоше......АНгелот меѓу ангелите....Го сакав, го сакам и ќе го сакам повеќе од се....Не е до толку важно ако немам слика со него, важно е да биде во моето срце....Тоше, те сакам и ќе те сакам засекогаш....Ни недостигаш, врати се.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Aвг 22, 2008 12:53 am

те поддржувам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Саб Aвг 23, 2008 10:48 pm

Kako moze toa slikata od MMM da bide demek slikana na koncertot u bekstejdz koga na Tose na posledniot koncert ne mu bese ni blizu do takva, tuku mu bese pokratka ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Aвг 26, 2008 4:40 am

imam sliki so tose i go imam zapoznaeno licno i navistina mi e mnogu drago:D ama neznam da gi stavam slikite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Aвг 26, 2008 1:22 pm

AlmostAnAngel напиша:
Kako moze toa slikata od MMM da bide demek slikana na koncertot u bekstejdz koga na Tose na posledniot koncert ne mu bese ni blizu do takva, tuku mu bese pokratka ??

хихиихи...и јас тоа приметив...мислам дека е од концертот во 2006...изгледа згрешиле....нема шанси да е од 2007....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Aвг 26, 2008 2:13 pm

па не не од последниот концерт ај отворете и убаво прочитајте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Aвг 26, 2008 6:04 pm

eve slika so toski na poslednata promocija vo aleksandar palas

http://i36.tinypic.com/2cnv7ub.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Aвг 26, 2008 7:13 pm

убава слика........срце мое..колку ми недостига..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Вто Aвг 26, 2008 10:15 pm

Маја топ слика...преубава

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Сре Aвг 27, 2008 1:34 am

OOOOOOO MAJA MOJATA KOMSIKA,I TI SI TUKA
SUPER SLIKA...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 9:03 pm

hehehe fala toa so tose e na poslednata promocija mislam deka i ti bese tamu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 9:09 pm

maricka gi stavi ti slikite so tose? ja ne uspeav da vidam ,znam deka i ti mnogu so sakas . imam uste nekoi ke probam da stavam pak:D pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 9:09 pm

Vo red...mi se cini deka MMM napravile da bide vo red, t.e. PREPRAVILE, zatoa sto sum sosema siguren i ubeden vo toa deka NAVISTINA PISUVASE POSLEDEN KONCERT !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 9:20 pm

eve uste edna slika so nasiot angel ova e vo mtv na elita shou mislam deka taka se vika emisijata gostuvaa vesna petrusevska i marko .mozebi ja zgresiv emisijata ama mislam deka taka se vikase
pozdravce

http://i33.tinypic.com/dh8p43.jpg


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 10:27 pm

леле маја преубава слика...блазесити што имаш повеќе слики...ух сакам и јас да имав уште.... ... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 10:34 pm

AlmostAnAngel напиша:
Vo red...mi se cini deka MMM napravile da bide vo red, t.e. PREPRAVILE, zatoa sto sum sosema siguren i ubeden vo toa deka NAVISTINA PISUVASE POSLEDEN KONCERT !!!

дада преправиле...пишуваше вака некако:"...сликани пред почетокот на последниот концерт..."...знам пошто и јас си искоментирав дека нема шанси да било тогаш туку пред предпоследниот концерт....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jaslicno
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-24

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Чет Aвг 28, 2008 11:46 pm

Maja j , pa ti bas vo pravo vreme na pravo mesto si bila
Super sliki so NAJ PREKRASNATA licnost sto nekogas postoela , poradi toa gi pravi fotografiite edinstevni

Marice, aj pls stavi ja slikata od avatarot , epten ste srcki i dvajcata tamu , ama daj malku na pogolem format
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Aвг 29, 2008 1:05 am

maja j напиша:
hehehe fala toa so tose e na poslednata promocija mislam deka i ti bese tamu

ako bese ova za mene ondak da bev...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   Пет Aвг 29, 2008 1:06 am

maja j напиша:
maricka gi stavi ti slikite so tose? ja ne uspeav da vidam ,znam deka i ti mnogu so sakas . imam uste nekoi ke probam da stavam pak:D pozdrav

imam edna staveno...negde megu prvite stranici e.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: "Toше и ти"   

Вратете се на почетокот Go down
 
"Toше и ти"
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: