HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Торенти за Тоше

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Торенти за Тоше   Саб Апр 19, 2008 5:02 pm

не знам дали обожавате да вадите од торенти ама кога нема друго...

еве некои добри

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Саб Апр 19, 2008 5:07 pm

Тоше и пријателите

(комплетно цел концерт кој се одржа 12.07.2003 во Охрид)

симни торент

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Саб Апр 19, 2008 5:12 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Саб Апр 19, 2008 5:10 pm

Тоше Проески-Белградска Арена 14.02.2007

торентот содржи два дела, и трае 2 часа и 45 минути

симни торент

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Апр 21, 2008 12:05 am

Falaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Апр 21, 2008 12:16 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Апр 21, 2008 1:43 pm

Тоше Сарајево турнеја 2006

симни торент

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Нед Јун 01, 2008 12:55 pm

Nemozam denes da gi simnam site :( Ama ke gi simam koga togas! Fala epten!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Нед Јун 01, 2008 5:03 pm

хехе, многу се стварно

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
anabebus
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-29

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Јун 02, 2008 8:43 pm

mozebi ke zvucam malku glupavo no od golemata ljubov kon tose ke ve zamolam da mi objasnite kako funkcionira ova so torentite jas go simnav toa i simnav nekoj program za torenti no sepak ne uspeav da napravam nisto ako moze nekoj barem na kratko da mi objasni sto treba da napravam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Јун 02, 2008 9:35 pm

прво кажи ми кој торент го извади?

треба само да стиснеш десен клик на торентот и OPEN WITH.... таа програма за торенти


е сеа кога ке го ставиш ке треба да стиснеш START (иконата најчесто е како знакчето play)


ај види што ке направиш па пиши

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Јун 02, 2008 10:49 pm

KRIS TI SI ZAKON!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Пон Јун 02, 2008 10:51 pm

фала

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
anabebus
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-29

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Вто Јун 03, 2008 12:28 am

fala royal ama ne znam koja programa e najdobra za toa veke simnav dve tri ama nesto ne raboti kako sto treba pa ako mozes da mi preporacas nekoja sto ja koristis ti. fala od napred
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Вто Јун 03, 2008 1:50 am

јас ја користам Bit Comet

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
DualCore
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-15

ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   Нед Jул 06, 2008 5:52 pm

Oва се видео записи, или само аудио ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Торенти за Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Торенти за Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: