HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 hi..xD

Go down 
АвторПорака
аnalia forever
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2010-02-07

ПишувањеПредмет: hi..xD   Нед Фед 07, 2010 2:12 pm

Здраво се викам Исидора имам 14 години и сум од К.Паланка....Мило ми е шо се придружив на оваа група бидеји и јас сум преголем фан на Тоше.......Се надевам дека ке се дружиме сите заедно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: hi..xD   Пон Фед 08, 2010 1:43 pm

Здраво Исидора! Добре ни дојде

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnDzI
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2010-08-08

ПишувањеПредмет: Re: hi..xD   Нед Aвг 08, 2010 7:47 pm

Здраво ја сум Ангела имам 14 години и сум од Пробиштип
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: hi..xD   Вто Aвг 10, 2010 7:37 pm


_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jasiti
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Age : 36
Локација : DO TEBE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-11-01

ПишувањеПредмет: Re: hi..xD   Саб Ное 13, 2010 7:14 pm

поооззз до сите и се најубаво ви посакувам


....ми запиша и Бог на дланкиве да бидеш свето место за мене....од тоа место до мојот сон ме дели желба еден тон...а денот не е ден и мракот ноќ и без тебе не чуствувам моќ...од твојот образ до мојот сон ме дели солза тешка еден тон....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: hi..xD   

Вратете се на почетокот Go down
 
hi..xD
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Добредојдовте-
Отиди до: