HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше во Опра

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 04, 2008 12:47 am

аха

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Чет Јун 05, 2008 8:02 pm

pa zar,ne?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Чет Јун 05, 2008 9:31 pm

да да точно е тоа, не го кажав она горе во цинична смисла

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Пет Јун 06, 2008 3:30 am

bibe_tose напиша:
nadesta posledna umira

Toa e edinstvenoto nesto sto ni ostanuva, da se nadevame...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Саб Јун 07, 2008 9:39 pm

Napravit ce ona emisiju o njemu...Ili ce mu posvetiti dio emisije...Radila je slicne nebrojeno mnogo puta i nema razloga da ne uradi to i za Tosu.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Пон Јун 23, 2008 10:52 pm

ej,znam deka nadesta posledna umira ,no dali ima nekakva novost vo vrska so emisija posvetena na nasiot angel TOSE, vo souto na Opra,ke se sluci ili.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 3:35 am

...стварно...слушнал ли некој нешто поврзано со ова или ....?....од кога е веќе, со месеци трае...... ...OPRA WAKE UP.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 11:46 am

јас ни збор немам слушнато

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
viki_mama
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 7
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 3:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 5:44 pm

aleksandra напиша:
...стварно...слушнал ли некој нешто поврзано со ова или ....?....од кога е веќе, со месеци трае...... ...OPRA WAKE UP.....
Ili cemo mi tamo da dodjemo i da je budimo!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 8:11 pm

Ostanuva da cekame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 8:41 pm

LudaMala напиша:
aleksandra напиша:
...стварно...слушнал ли некој нешто поврзано со ова или ....?....од кога е веќе, со месеци трае...... ...OPRA WAKE UP.....
Ili cemo mi tamo da dodjemo i da je budimo!!!

ајде..... ....или и следува ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 10:17 pm

хахахаха александра нешто ние многу нападни

се сеќаваш?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Вто Јун 24, 2008 10:55 pm

и Опра претера...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 12:09 am

ROYAL напиша:
хахахаха александра нешто ние многу нападни

се сеќаваш?


хахахахах....дада..... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 12:53 am

A da i nas ostale uputite?...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 8:14 pm
...ова го најдов на нет ама незнам од кога е.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 8:57 pm

Uh, to je objavljeno u casopisu Svijet od 25.01. Nazalost davno su jos pisali, ali jos nista od toga...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 9:00 pm

LudaMala напиша:
Uh, to je objavljeno u casopisu Svijet od 25.01. Nazalost davno su jos pisali, ali jos nista od toga...


...а јас баш се израдував.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 9:05 pm

A joj bas mi je zao sto sam te razocarala, ali polako, bit ce valjda nekog odgovora od Opre.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Сре Јун 25, 2008 9:09 pm

LudaMala напиша:
A joj bas mi je zao sto sam te razocarala, ali polako, bit ce valjda nekog odgovora od Opre.


...јас имам уште надеж....мора да биде....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Нед Јун 29, 2008 12:44 am

isto i jas se nadevam deka ke bide...no koga....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Пет Jул 25, 2008 11:27 pm

Moni напиша:
bibe_tose напиша:
nadesta posledna umira

Toa e edinstvenoto nesto sto ni ostanuva, da se nadevame...


Da se nadevame deka ke go odobrat ova zatoa sto TOSE GO ZASUZUVA OVA A I MNOGUUUU POVEKE!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
danielajovanovik
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Саб Jул 26, 2008 11:09 am

nie sega mozeme i moram e da rabotime na negova svedcka afirmacija glasajte na MTV adrija i pisuvajte na opra...nie sme armija na Tose zatoa ...Napred
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   Саб Jул 26, 2008 7:14 pm

Нали сме армиjaта на Тоше - не мислите ли дека треба да си направиме некакви униформи со ликот на Тоше на нив и гордо да се показваме со нив из улиците

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше во Опра   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше во Опра
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: