HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 пазарење од САД

Go down 
АвторПорака
Gavran
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2011-12-15

ПишувањеПредмет: пазарење од САД   Чет Дек 15, 2011 12:24 am

Здраво, јас сум нов на форумов, ми се допадна па реков ке се регистрирам и ќе бидам корисен за нешто :) Па би сакал да ви ја претставам веб-страницата за пазарење од САД(Соединетите Американски Држави) многу е добра и имам порачувано неколку пати од нив. Се вика Виадрес www . viaddress . com. Многу сум задоволен од нивните услуги па ако на некој му треба нешто а нема Пај-Пал ова е совршено.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
пазарење од САД
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: