HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Битола-спортска сала Младост 2001 година

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Битола-спортска сала Младост 2001 година   Пон Апр 21, 2008 3:11 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Битола-спортска сала Младост 2001 година   Пон Апр 21, 2008 10:22 am

Mozam slobodno da kazam deka toj del od negovata kariera bese my favourite.
Fala za slikite, preubavi se...vprocem koja slika so Tose ne e ubava...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Битола-спортска сала Младост 2001 година   Пон Апр 21, 2008 12:35 pm

да, супер е ова се гледа дека е на почетокот по изгледот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Битола-спортска сала Младост 2001 година   Нед Мај 11, 2008 5:35 pm

Kate напиша:
Mozam slobodno da kazam deka toj del od negovata kariera bese my favourite.
Fala za slikite, preubavi se...vprocem koja slika so Tose ne e ubava...

Hmm...i mene...najnajnaj favourite...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Битола-спортска сала Младост 2001 година   Пет Јун 27, 2008 8:46 pm

da Kris na pocetokot na negovata kariera ,kolku slatko izgleda
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Битола-спортска сала Младост 2001 година   

Вратете се на почетокот Go down
 
Битола-спортска сала Младост 2001 година
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: