HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проeски Live 2007

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше Проeски Live 2007   Пон Апр 21, 2008 1:17 pm

комплетен омот од ова двојно издание

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Чет Мај 29, 2008 4:10 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Вто Апр 22, 2008 1:38 am

Bas pred edna nedela go kupiv ova DVD....i bev fascinirana...WOW
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Вто Апр 22, 2008 3:39 am

пошто јас уште не сум го земал, ама деновиве ке биде, кажи ми дали стварно содржело некој видео спот и кој

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Апр 26, 2008 5:14 pm

го земав, стварно е супер и морам да кажам дека едвај го најдов... секаде е распродадено!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
macedonac
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-09

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Пет Мај 09, 2008 7:05 pm

kakav je to samo koncert bio.....
fascinantan i najbolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Пет Мај 09, 2008 7:31 pm

ПРЕКРАСЕН КОНЦЕРТ! го гледав и на моменти ми беше жал што не бев на тој концерт...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 12:31 am

De4ki daj be kazete mi kaj da go najdam dvd posto nigde go nema kaj mozam da go najdam please
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 12:39 am

да ти кажам мене страв ме фати кога го барав, нигде го немаше и случајно поминав во карпош 4 го најдов во една трафика, чиста среќа а инаку пробај во ЈУГОТОН


ако си од скопје, за другите градови не знам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 12:43 am

Ama rabotata e toa sto ne sum od Skopje od Struga sum a vamu nikade go nema....Aj nekako pomonete mi da go najdam please
mnogu sakam da go gledam koncertot please
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 12:45 am

не знам ЈАС како на друг начин да ти помогнам освенд да ти дадам линк да го симнеш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 2:50 am

dvd-to go kupiv uste istiot den koga go pustija vo prodazba,nemam zborovi koncertov e no nesto sto navistina me ubi bese kako ja ispea POLSKO CVEKE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 12:58 pm

Lele go sakam dvd-to lele kaj da go najdam..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Мај 10, 2008 1:19 pm

Angela напиша:
Lele go sakam dvd-to lele kaj da go najdam..

ти кажав ако сакаш да го симнеш имам линк


bibe_tose напиша:
dvd-to go kupiv uste istiot den koga go pustija vo prodazba,nemam zborovi koncertov e no nesto sto navistina me ubi bese kako ja ispea POLSKO CVEKE


да, многу жална песна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Вто Мај 27, 2008 11:54 pm

Lele stvarno aj stavi go da go simnam i jas sakam da go imam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Сре Мај 28, 2008 1:54 am

jas go dobiv za poklon od majka mi za 14 fevruari:D
prekrasen koncert ama mene poveke mi se sviga promocijata:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Сре Мај 28, 2008 2:03 am

која промоција?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Сре Мај 28, 2008 2:04 am

pa na igri bez granici u hrvatska na vtoroto cd e:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Сре Мај 28, 2008 2:07 am

ааа за најновото двд ли зборите? да го имам и тоа и многу е добра промоцијата посебно Дал си сретнија најдобро ја пее

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 3:10 pm

ROYAL напиша:
не знам ЈАС како на друг начин да ти помогнам освенд да ти дадам линк да го симнеш
Royal koga ke stavis link od koncertot da go simneme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 4:04 pm

за кое ми викаш? ова што е двојното издание? не знам дали има негде ова да се симне јас за друго зборев

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 4:17 pm

само што најдов нешто, ова е дел од второто цд на последното двд на Тоше, премиера на Игри без граници во Творнива-Загреб


овде овде зачленете се и после идете на линков за да си го извадите торентот и после знаете како, во Bit Comet...

сега за сега тоа има на нет за вадење од најновото ДВД

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 4:40 pm

fala za ova sega ke probam da go simnam ,ama jas ti velev za koncertot ovoj vo belgradska arena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 4:42 pm

ааа епа тој можам да ти го најдам, почекај јас еднаш го барав и го видов на едно место

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 4:46 pm

ok,cekam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 5:01 pm

еве го концертот во Белградска Арена на Тоше, за верица и за секој што сака да го симне, снимката е супер


линк

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проeски Live 2007
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: