HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проeски Live 2007

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 5:03 pm

Fala mnogu
royal super si
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 5:04 pm

нема проблем, само ако не иде брзо ке одиш на тој лини и ке напишеш дека сакаш сидери за да оди побрзо

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 5:12 pm

vazi, ke probam posle ke vidam kako ke odi ,oti sega nemozam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 10:30 pm

royal ne dali ide brzo ova voopsto ne se pomrdnuva,ne saka ni da pocne.neznam sto e problemot oti taka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 10:32 pm

епа така е со торенти нека седи нонстоп уклучено може некогаш да не иде а може и одеднаш да почне брзо

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 10:40 pm

Nekulku casa stoi veke i nisto,dosega mi nema sluceno tolku vreme da stoi i da nema pocnato
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 10:44 pm

епа вака, оди подоле кај линкот на мк тракер и кажи им да пушти некој СИДЕРИ за да го симнеш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Мај 29, 2008 10:47 pm

Eve sega pustiv pa da vidam sto ke bide
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Пет Мај 30, 2008 3:33 pm

Trgna dobro e ,za tri dena kako i da e ke se simne
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Пет Мај 30, 2008 4:21 pm

тргна? епа супер тогаш тој е еден од најубавите концерти на тоше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Сре Јун 11, 2008 3:22 am

Angela напиша:
Ama rabotata e toa sto ne sum od Skopje od Struga sum a vamu nikade go nema....Aj nekako pomonete mi da go najdam please
mnogu sakam da go gledam koncertot please
Во Охрид го има во Импулс, ако се уште го немаш најдено...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Јун 12, 2008 11:34 am

navistina e eden od preubavite koncerti,mnogu emocii kako i na drugite negovi koncerti no mislam deka na ovoj bese navistina nesto posebno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Јун 12, 2008 11:54 am

Да да беше еден од поубавите...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Чет Јун 12, 2008 2:32 pm

Koncertot e stvarno preubav, go simnav i snimkata e super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Нед Јун 15, 2008 2:01 am

kolku bese sreken po odrzuvanjeto na koncertot vo belgradska arena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Вто Jул 22, 2008 12:25 am

TOSE TE SAKAAAAM!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 27
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   Саб Aвг 16, 2008 2:29 pm

Tosence-andjele moj gde si te sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2007   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проeски Live 2007
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: