HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проeски Live 2006

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше Проeски Live 2006   Пон Апр 21, 2008 1:21 pm

овој концерт ми е еден од омилените затоа што преовладуваат песните од По Тебе, а тие песни ми се во душа_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Чет Мај 29, 2008 4:20 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Пон Апр 21, 2008 1:23 pm

инаку да ви кажам, мене ми направија измама, ова DVD кога го купив се се гледа дека е оргинал мислам нема сомнеж, ама некој ми го извадил малото поспектче кое иде со ова DVD издание

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Вто Апр 22, 2008 1:36 am

Ej znaete deka i jas koga go kupiv(pred godina ipol) mi nemase toa prospekceto...ne e fer
Inaku ova bese posledniot koncert na Tose, na koj bev...i bese ZAKON
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Вто Апр 22, 2008 3:42 am

леле па зашто не ставале а баш сум човек што ги обожава тие работи, омоти, проспекти... воглавно сакам фотографии многу

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Сре Јун 18, 2008 7:48 pm

bas mi e zal sto taka ti se desilo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Вто Jул 22, 2008 12:23 am

KONCERT ZA PAMETENJE KAKO I SITE DRUGI!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Нед Aвг 24, 2008 4:09 pm

Da, isto taka i mene...i jas go kupiv ova DVD izdanie i nisto nemase so nego vnatre, osven CD-to. :(

A jas go imav originalot na IGRI BEZ GRANICI, go dadov na edna drugarka i mi go izgubi cel omot :( Uf kako bev lut...

...Kazete mi, dali se uste se prodava IGRI BEZ GRANICI nekade za da bi mozel da kupam original?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   Нед Aвг 24, 2008 8:15 pm

...ни јас немам проспектче во цд-то.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проeски Live 2006   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проeски Live 2006
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: