HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проески Live 2004

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше Проески Live 2004   Вто Апр 22, 2008 12:23 am

баш ми е драго што со овој концерт започна онаа тоше-традиција секоја година да го наполни стадионот со неговите фанвои, штета што тоа веќе нема да се случи, но ете ако е за утеха во септември ке има хуманитарен концерт посветен на тоше, ке се пуштаат неговите песни па мислам дека пак ке биде полно затоа што ако нешто не научи тоа е да бидеме големи хуманитарци!!


_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Чет Мај 29, 2008 4:19 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Вто Апр 22, 2008 1:12 am

Prekrasen koncert...zasekogas ke go pametam, kako i mnogu drugi koncerti na Tose, na koi sum bila...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Вто Апр 22, 2008 1:22 am

да? јас не бев на тој концерт , мора да си поминала незаборавно

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Kate
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 81
Age : 24
Локација : Na koncert na Erreway vo Skopje
опис: : ERREWAY FAN
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Вто Апр 22, 2008 1:27 am

Da, bese super...
Sum bila skoro na site negovi koncerti vo Skopje....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.katerinastevovska.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Вто Апр 22, 2008 3:56 am

супер, БРАВО

вистински фан

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Саб Мај 10, 2008 3:00 am

koncertot bese navistina nesto sto ke go pametam cel zivot,bese preubavo pred se bas sese spektakularno negovoto izeguvanje koga bese pridrizuvan so redica od luge koi vo racete imaa fakeli.leleee prekrasen spomen
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Саб Мај 10, 2008 11:04 am

мене ми е многу криво што не бев на овој концерт... а можам да си замислам колку било ПРЕКРАСНО...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Саб Мај 10, 2008 1:20 pm

на овој ни јас не бев

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Сре Јун 18, 2008 7:44 pm

peubavo bese i moram da napomenam deka na ovoj koncert bese mnogu vozbuden i mozese da se oseti negovata trema
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Вто Jул 22, 2008 12:20 am

TOSE MILO MOE TE SAKAM!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
bibito
Член
Член
avatar

Број на мислења : 57
Age : 27
Локација : Knezha,Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   Саб Aвг 16, 2008 2:31 pm

Ja tyj kato sum ot Bulgaria ni sam bila nito eden koncert na Tose za koeto sazaljavam premnogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески Live 2004   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проески Live 2004
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: