HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше ----- Галериja 2

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Саб Мар 07, 2009 4:07 pm

аууууу Ане фала најмногу за сликиве....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 9:47 pm

aleksandra напиша:
аууууу Ане фала најмногу за сликиве....
Нема проблем ! Уживајте!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 9:55 pm

http://nl.tinypic.com/view.php?pic=qwyrl2&s=5
http://i41.tinypic.com/2w6ifeh.jpg
http://slike.hr/vidi/n13783172991043175500.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 9:57 pm

http://slike.hr/vidi/46f80.jpg
http://slike.hr/vidi/2d0b0.jpg
http://slike.hr/vidi/toses130.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:01 pm

http://i39.tinypic.com/2h4aw51.jpg
http://i44.tinypic.com/es4zyv.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060754273449_1063702981_30263150_4477057_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:04 pm

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060754233448_1063702981_30263149_7327199_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743873189_1063702981_30263140_6847034_n.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743713185_1063702981_30263136_2346536_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:05 pm

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743673184_1063702981_30263135_3190008_n.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743633183_1063702981_30263134_2486476_n.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743593182_1063702981_30263133_2749430_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:07 pm

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743553181_1063702981_30263132_1451182_n.jpg
http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743513180_1063702981_30263131_2299898_n.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743433178_1063702981_30263129_3019952_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:08 pm

http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743393177_1063702981_30263128_2738291_n.jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060742993167_1063702981_30263119_2454780_n.jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743353176_1063702981_30263127_8068269_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:09 pm

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743313175_1063702981_30263126_4322361_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060743193172_1063702981_30263124_2382455_n.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060742953166_1063702981_30263118_8334168_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:13 pm

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs016.snc1/2540_1060742953166_1063702981_30263118_8334168_n.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img48/7393/dsfy.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs014.snc1/2533_1027074478560_1276241920_30071681_7824150_n.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Вто Мар 10, 2009 10:16 pm

http://img165.imageshack.us/my.php?image=gradski200618.jpg
http://img17.imageshack.us/my.php?image=gradski200614.jpg
http://img17.imageshack.us/my.php?image=gradski200622.jpg

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Сре Мар 11, 2009 1:24 pm

Ане бравоо и фала најмногу за сликивее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Сре Мар 11, 2009 4:23 pm

Ane
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Сре Мар 11, 2009 7:43 pm

Ane HVALA!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Сре Мар 25, 2009 11:46 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img262/1093/2njjddi.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img166/6523/8eklab85.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img141/6003/10poejcmedium.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Сре Мар 25, 2009 11:49 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img141/200/35cheo10.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img90/1646/26691108460186295107052.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img207/4738/be3cpni.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Сре Мар 25, 2009 11:54 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img525/1259/n1352641655303341913686.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img222/3617/n1352641655303341934267.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img207/600/n1352641655303341948251.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Чет Мар 26, 2009 1:03 pm

sonceeee go nemam videno vaka. prekrasni se slikive
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Чет Мар 26, 2009 3:39 pm

http://i44.tinypic.com/qpjbjo.jpg

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Чет Мар 26, 2009 5:03 pm

Големо ФАЛАААА за сликиве..!!

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Чет Мар 26, 2009 10:11 pm

Nema na cemu...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Пон Мар 30, 2009 8:11 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img13/7130/2e6d3ihej1.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img12/9754/633679523567839365moli.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img519/197/img89300big.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Пон Мар 30, 2009 8:13 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img256/1126/l5f457369be46490cb1bd7f.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img407/4761/l6fc5d32c7eb0454dbea8f2.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img21/7135/n70772226419247849855.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   Пон Мар 30, 2009 8:15 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img147/2160/n503200277807410961ui8.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img21/919/n1071315573602131425um3.jpg
https://redcdn.net/ihimizer/img519/6315/n5032002777940889024pr1.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше ----- Галериja 2   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше ----- Галериja 2
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: