Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Тоше се појави во една слика во позадина

Go down 
+6
Universal*
Renata
iva
Moni
Eli
Chris
10 posters
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Апр 26, 2008 7:58 pm

девојка го чуваше ова како тајна но после ова со јајцето не можела веќе да го држи во себе!


на први април таа се сликала и кога ја извадила сликата тврди дека тоше бил позади неа! стварно застрашувачки ама од друга страна среќен сум ако ова е вистина а не верувам дека има таа причина да лаже

после случката со јајцето верувам дека и ова е вистина, наскоро ке ја добиеме сликата
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Апр 26, 2008 10:59 pm

како што ветив еве ја сликата, сосема случајно видов дека се работело за Милена моја познаничка еве ја сликата само за фан клубот на тоше


Тоше се појави во една слика во позадина E8u-jqJlE6

Тоше Проески се појави и на фотографија. По вчерашното појавување на ликот на Тоше Проески на Велигнедско јајце, Милена не можела да се воздржи, а да не ја сподели сликата со сите. Милена Секуловска има 19 години и живее во Драчево. На маскенбалот за 1 април се сликала со својата другарка. Веднаш го забележала ликот на Тоше во позадината, но сакала сликата да си ја зачува само за себе, мислејќи дека е единствената која го забележала тоа. Но откако тоа им го покажала и на своите родители и тие го познале Тоше.
Милена тврди дека не се работи за фотомонтажа. Останува прашањето дали се работи за ефект, добиен со играта на светлината во позадина, создаден при сликањето на фотографијата на априлскиот маскембал?
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeНед Апр 27, 2008 6:13 pm

gluposti!
ova so jajceto e drugo ama vise so vakvi raboti se gubi sekakva smisla... :-дрѕ-: :-дрѕ-: :-дрѕ-:
aj sega na site ke im se pojavuva Tose...
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeНед Апр 27, 2008 10:13 pm

wooooow mornici me polazia vcera koga ja vidov na tv ne mi se veruvase ama sea se zagledav vo nea i eve stvarno luge tose e nema somnez, eli ne se gluposti LELEEEEE TOSE SETA MEGU NAS


koga ke pomislam deka taa nok bev na plostadot Тоше се појави во една слика во позадина 73125 Тоше се појави во една слика во позадина 73125 Тоше се појави во една слика во позадина 73125 Тоше се појави во една слика во позадина 73125 Тоше се појави во една слика во позадина 73125
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
Moni


Број на мислења : 240
Age : 32
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeПон Апр 28, 2008 7:44 am

Epa lugje vekje neznam sto da mislam...
Lele strav mi e da kazuvam vakvi raboti, ama imam gledano emisii deka dusite na nekoi lugje, koi seuste nemaat zavrseno nekoe delo na zemjata ostanuvaat tuka, vsusnost zarobeni megje dvata sveta, a koga ke se zavrsi taa rabota mozat slobodno da odat na onoj cvet...
Uf lele, mornici mi lazaat...

A toa na slikata, neznam, mi lice na angelceto,ama cudno e lugjeeee...
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeПон Апр 28, 2008 12:31 pm

не да е чудно... кога ја гледам не сите влакна на телото ми се креваат...

јас сум голем фан на тоше и стварно не би дозволил на форумов да се шири сликава ако не беше вистина АМА ВИСТИНА Е девојчето со капата ми е другарка и многу е добра мислам стварно нема причина да лаже за ова, и плус сликава беше истата вечер на профилот нејзина на hi5 ставена само што никој не се загледа во ова чудна сенка.Викаат дека со денешната технологија се е можно и дека гледа и тоа што човечко око не може да види


можно е се Тоше беше огромен верник и вакви работи не треба да ни бидат чудни поврзани со него
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСре Апр 30, 2008 6:22 pm

stvarno ne znam sto da mislam na ovaa tema ... malce mi e nelogicno zasto ova ne e nesto sto se slucuva sekoj den pa ne znam kako bi mozela devojkata tolku vreme da izdrzi a da ne kaze zatoa sto ona izjavi deka vednas ja primetila slikata i tose na nea... mene da mi se slucese vakvo nesto uste vecerta site ke znaea zasto ke bev srekna, sepak ova e mnogu ubava rabota ( ako e vistina) .... samo ona si znae... ;)
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
Гостин
avatar



Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeЧет Мај 01, 2008 2:36 am

moze i od vakvi pricini deka nema da i veruvaat pa ne ja objavila... ne e ona kriva sto kaj nea se slucilo ova
Вратете се на почетокот Go down
Renata
Нов Член
Нов Член
Renata


Број на мислења : 6
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-29

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 9:56 pm

Ni jas neznam veke sto da mislam Тоше се појави во една слика во позадина 63820 seto ova e mnogu cudno
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 10:27 pm

е за ова тврдам дека е вистина и верувам

бидејки знам каков човек е Милена и никогаш не би измислила нешто вакво
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
Universal*


Број на мислења : 302
Age : 34
опис: : Перса фан
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 11:41 pm

lelle luge stvarno e negoviot lik pozadi. neznam so da mislam poso ne go znam devojceto, ama glupo bi bilo so photo shop da se pravat vakvi gluposti , a ako e vistina ova e stvarno cudo
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Мај 03, 2008 11:49 pm

да ви кажам нешто, многу го сакам програмот фотошоп и нонстоп го користам, 50% од стилот на форумов го изработив таму, ама се нервирам што веќе заради него не можеш да знаеш дели нешто е вистина или не, затоа што во него се можеш да направиш!
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeВто Мај 06, 2008 10:43 pm

само една новост во врска со ова, Милне пред два-три дена отиде да ја однесе сликата во крушево, ми кажуваше и вика Бев пречекана како кралица, сите крушевчани беа излезени кога дојдов со сликата и ме гледаа онака убаво, а сестра му ја прими сликата

и кога на неговите не им смета овам зашто на нас да ни смета Тоше се појави во една слика во позадина 46536
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
Universal*


Број на мислења : 302
Age : 34
опис: : Перса фан
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСре Мај 07, 2008 12:02 am

ne mene ne mi smeta, ne velam deka ne e vistina. samo ne mozam ni jas da kazam deka e sto posto vistina.
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeЧет Мај 29, 2008 6:51 pm

Universal* напиша:
ne mene ne mi smeta, ne velam deka ne e vistina. samo ne mozam ni jas da kazam deka e sto posto vistina.
Тоше се појави во една слика во позадина 898162 Тоше се појави во една слика во позадина 898162 Тоше се појави во една слика во позадина 898162 Тоше се појави во една слика во позадина 898162
Svasta...koj znae so e rabotata...
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeЧет Мај 29, 2008 10:12 pm

хехе, јас заборавив веќе на оваа слика Тоше се појави во една слика во позадина 969969
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeЧет Мај 29, 2008 11:59 pm

navistina neznam sto da recam Тоше се појави во една слика во позадина 6342
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeПет Мај 30, 2008 3:16 am

ова се појави ноќта кога одевме во црква за велигден, така се ми беше како страшно кога видов дека стварно личи на тоше, некои викаа ке воскреснел... Тоше се појави во една слика во позадина 766355


а колку сите би сакале да е вистина тоа
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
Mare_Tose
Нов Член
Нов Член
Mare_Tose


Број на мислења : 4
Age : 40
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-20

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСаб Дек 20, 2008 4:28 am

Леле луѓе стварно е морничава сликава Тоше се појави во една слика во позадина 90386 Ама па ако е вистина,тогаш треба да сме среќни што Тошка е тука меѓу нас.Не верувам дека повторно би се појавил за да не плаши,се појавува за да ни каже дека и после се е тука Тоше се појави во една слика во позадина 39121
Вратете се на почетокот Go down
eli_mk
Нов Член
Нов Член
eli_mk


Број на мислења : 13
Age : 33
Локација : Македонија
Репутација :
Тоше се појави во една слика во позадина Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Тоше се појави во една слика во позадина Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-02

Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitimeСре Апр 15, 2009 2:38 am

Чудно ама и вистинито...и јас зборував со човек што се занимава со фотошоп и ми кажа дека не е можно сликата да е монтажа. Тоше се појави во една слика во позадина 347350 Сепак останува мистеријата дали е ова игра на светлината или сепак Тошка е меѓу нас... Тоше се појави во една слика во позадина 898162
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Тоше се појави во една слика во позадина Empty
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Тоше се појави во една слика во позадина I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше се појави во една слика во позадина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: