HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше се појави во една слика во позадина

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Апр 26, 2008 7:58 pm

девојка го чуваше ова како тајна но после ова со јајцето не можела веќе да го држи во себе!


на први април таа се сликала и кога ја извадила сликата тврди дека тоше бил позади неа! стварно застрашувачки ама од друга страна среќен сум ако ова е вистина а не верувам дека има таа причина да лаже

после случката со јајцето верувам дека и ова е вистина, наскоро ке ја добиеме сликата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Апр 26, 2008 10:59 pm

како што ветив еве ја сликата, сосема случајно видов дека се работело за Милена моја познаничка еве ја сликата само за фан клубот на тоше
Тоше Проески се појави и на фотографија. По вчерашното појавување на ликот на Тоше Проески на Велигнедско јајце, Милена не можела да се воздржи, а да не ја сподели сликата со сите. Милена Секуловска има 19 години и живее во Драчево. На маскенбалот за 1 април се сликала со својата другарка. Веднаш го забележала ликот на Тоше во позадината, но сакала сликата да си ја зачува само за себе, мислејќи дека е единствената која го забележала тоа. Но откако тоа им го покажала и на своите родители и тие го познале Тоше.
Милена тврди дека не се работи за фотомонтажа. Останува прашањето дали се работи за ефект, добиен со играта на светлината во позадина, создаден при сликањето на фотографијата на априлскиот маскембал?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Нед Апр 27, 2008 6:13 pm

gluposti!
ova so jajceto e drugo ama vise so vakvi raboti se gubi sekakva smisla... :-дрѕ-: :-дрѕ-: :-дрѕ-:
aj sega na site ke im se pojavuva Tose...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Нед Апр 27, 2008 10:13 pm

wooooow mornici me polazia vcera koga ja vidov na tv ne mi se veruvase ama sea se zagledav vo nea i eve stvarno luge tose e nema somnez, eli ne se gluposti LELEEEEE TOSE SETA MEGU NAS


koga ke pomislam deka taa nok bev na plostadot
Вратете се на почетокот Go down
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Пон Апр 28, 2008 7:44 am

Epa lugje vekje neznam sto da mislam...
Lele strav mi e da kazuvam vakvi raboti, ama imam gledano emisii deka dusite na nekoi lugje, koi seuste nemaat zavrseno nekoe delo na zemjata ostanuvaat tuka, vsusnost zarobeni megje dvata sveta, a koga ke se zavrsi taa rabota mozat slobodno da odat na onoj cvet...
Uf lele, mornici mi lazaat...

A toa na slikata, neznam, mi lice na angelceto,ama cudno e lugjeeee...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Пон Апр 28, 2008 12:31 pm

не да е чудно... кога ја гледам не сите влакна на телото ми се креваат...

јас сум голем фан на тоше и стварно не би дозволил на форумов да се шири сликава ако не беше вистина АМА ВИСТИНА Е девојчето со капата ми е другарка и многу е добра мислам стварно нема причина да лаже за ова, и плус сликава беше истата вечер на профилот нејзина на hi5 ставена само што никој не се загледа во ова чудна сенка.Викаат дека со денешната технологија се е можно и дека гледа и тоа што човечко око не може да види


можно е се Тоше беше огромен верник и вакви работи не треба да ни бидат чудни поврзани со него

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Сре Апр 30, 2008 6:22 pm

stvarno ne znam sto da mislam na ovaa tema ... malce mi e nelogicno zasto ova ne e nesto sto se slucuva sekoj den pa ne znam kako bi mozela devojkata tolku vreme da izdrzi a da ne kaze zatoa sto ona izjavi deka vednas ja primetila slikata i tose na nea... mene da mi se slucese vakvo nesto uste vecerta site ke znaea zasto ke bev srekna, sepak ova e mnogu ubava rabota ( ako e vistina) .... samo ona si znae... ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Чет Мај 01, 2008 2:36 am

moze i od vakvi pricini deka nema da i veruvaat pa ne ja objavila... ne e ona kriva sto kaj nea se slucilo ova
Вратете се на почетокот Go down
Renata
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Мај 03, 2008 9:56 pm

Ni jas neznam veke sto da mislam seto ova e mnogu cudno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Мај 03, 2008 10:27 pm

е за ова тврдам дека е вистина и верувам

бидејки знам каков човек е Милена и никогаш не би измислила нешто вакво

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Мај 03, 2008 11:41 pm

lelle luge stvarno e negoviot lik pozadi. neznam so da mislam poso ne go znam devojceto, ama glupo bi bilo so photo shop da se pravat vakvi gluposti , a ako e vistina ova e stvarno cudo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Мај 03, 2008 11:49 pm

да ви кажам нешто, многу го сакам програмот фотошоп и нонстоп го користам, 50% од стилот на форумов го изработив таму, ама се нервирам што веќе заради него не можеш да знаеш дели нешто е вистина или не, затоа што во него се можеш да направиш!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Вто Мај 06, 2008 10:43 pm

само една новост во врска со ова, Милне пред два-три дена отиде да ја однесе сликата во крушево, ми кажуваше и вика Бев пречекана како кралица, сите крушевчани беа излезени кога дојдов со сликата и ме гледаа онака убаво, а сестра му ја прими сликата

и кога на неговите не им смета овам зашто на нас да ни смета

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Сре Мај 07, 2008 12:02 am

ne mene ne mi smeta, ne velam deka ne e vistina. samo ne mozam ni jas da kazam deka e sto posto vistina.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Чет Мај 29, 2008 6:51 pm

Universal* напиша:
ne mene ne mi smeta, ne velam deka ne e vistina. samo ne mozam ni jas da kazam deka e sto posto vistina.

Svasta...koj znae so e rabotata...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Чет Мај 29, 2008 10:12 pm

хехе, јас заборавив веќе на оваа слика

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Чет Мај 29, 2008 11:59 pm

navistina neznam sto da recam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Пет Мај 30, 2008 3:16 am

ова се појави ноќта кога одевме во црква за велигден, така се ми беше како страшно кога видов дека стварно личи на тоше, некои викаа ке воскреснел...


а колку сите би сакале да е вистина тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Mare_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Age : 35
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Саб Дек 20, 2008 4:28 am

Леле луѓе стварно е морничава сликава Ама па ако е вистина,тогаш треба да сме среќни што Тошка е тука меѓу нас.Не верувам дека повторно би се појавил за да не плаши,се појавува за да ни каже дека и после се е тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli_mk
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Age : 28
Локација : Македонија
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   Сре Апр 15, 2009 2:38 am

Чудно ама и вистинито...и јас зборував со човек што се занимава со фотошоп и ми кажа дека не е можно сликата да е монтажа. Сепак останува мистеријата дали е ова игра на светлината или сепак Тошка е меѓу нас...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше се појави во една слика во позадина   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше се појави во една слика во позадина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: