HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше Проески-Life

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Тоше Проески-Life   Пон Апр 14, 2008 12:29 am

Tose-Life DOWNLOAD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Нед Јун 01, 2008 12:42 am

pesnata iskreno mislam deka bese dobra ,no sepak mislam deka pesnatasto ja iskomponira TOSE bese najdobra no sepak ne se najde na izborot a i site znaeme zosto mislam na muza
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Нед Јун 01, 2008 2:15 am

Hvala, hvala puno !!! Ne znam sta da kazem, divan spot!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Нед Јун 01, 2008 3:38 am

на муза? па таа не беше за Мартин?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Нед Јун 01, 2008 12:05 pm

ne Kris taa pesna e na TOSE no bideki znaeme kakov narod sme krenaa fama na konkursot za pesna za evrosong ,deka ke zemel neznam kolku pari ako ja izberaat i bla bla bla i TOSENCE ja povlece i mu ja dade na martin.pesnata e zakon ,samo da ja peese nasiot angel
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Нед Јун 01, 2008 5:04 pm

епа знам дека Тоше му ја напишал, ама не знаев дека за него си ја напишал

проклет народ сме нема што

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Вто Јун 17, 2008 9:24 pm

E DA ZATOA I SEKOGAS STRADAME
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Вто Јун 17, 2008 10:33 pm

и затоа го немаме Тоше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   Сре Јун 18, 2008 8:07 pm

DA ZA ZAL NASA SUROVA REALNOST
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше Проески-Life   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше Проески-Life
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: