HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Search for songs!!!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Search for songs!!!   Саб Jул 26, 2008 12:59 pm

To je iz emisije ''5 godini Balkan'', a on je izvodi sa roditeljima.
https://www.youtube.com/watch?v=hpGgZMdwut0&mode=related&search

(3:50 tu ces vidjeti)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Search for songs!!!   Саб Jул 26, 2008 7:24 pm

Ке ja побарам песната на Youtube во изполнение на некой друг , да ja слушнам целата, зошто многу ми хареса

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае


Последната промена е направена од batbayan на Саб Jул 26, 2008 9:33 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Search for songs!!!   Саб Jул 26, 2008 8:38 pm

Poveli i drug pat.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Search for songs!!!   Пон Aвг 25, 2008 3:44 am

дали некој ја има Freedom во изведба на Тоше цела песна?....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Search for songs!!!   Пет Јан 23, 2009 8:35 pm

http://rapidshare.com/files/188327254/Tose_Proeski-Guilty.mp3
еве за два дена да си ја слушате....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Search for songs!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Search for songs!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Албуми-
Отиди до: