HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 1:48 am

Да...Зато и јесте ова тема најНЕомилен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 1:56 am


golem pozdrav do mrsulot na nasata estrada
p.s. te mrazam

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 2:01 am

Eli напиша:

golem pozdrav do mrsulot na nasata estrada
p.s. te mrazam
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ситееееееееееее ме нервираааааааааааааааааааааааааат!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 2:39 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 5:28 pm

не другиве се поднесуваат некако али тој бојан 13 ми е најодвратно суштество еј неможам да го глеадам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 7:06 pm

zorana напиша:
не другиве се поднесуваат некако али тој бојан 13 ми е најодвратно суштество еј неможам да го глеадам
Зарем тој го сметаш за пејач???????????

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 8:32 pm

Ма мени тај Бојан више личи на неку приказу...Мислим, нису њему баш све овце на броју?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Сеп 19, 2008 11:59 pm

LudaMala напиша:
Ма мени тај Бојан више личи на неку приказу...Мислим, нису њему баш све овце на броју?

neznam toa....ama vcera naprai koncert.....7 000 ili 12 000 imalo (ne sum sigurna kolku)

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Саб Сеп 20, 2008 12:18 am

....ајдееее... невероватно... ...псссс заради гостиве што му беа иначе што ќе напуни он сам толку жими таквава...
..дебил...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Саб Сеп 20, 2008 11:54 am

Eli напиша:
LudaMala напиша:
Ма мени тај Бојан више личи на неку приказу...Мислим, нису њему баш све овце на броју?

neznam toa....ama vcera naprai koncert.....7 000 ili 12 000 imalo (ne sum sigurna kolku)

да заради гостите и заради шо делеше карти без пари на сите
инаше ја кога слушнав дека ке прави концерт на градски си викам овој полудел кај ке го напуни градски и после "заради времето" демек немало да прави на градски туку во Борис Трајковски ама ајде картите не му биле продадени па затоа ги делеше така...
ама ај од него се очекувам али жал ми е што постојат луге шо би отишле кај не него на концерт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Саб Сеп 20, 2008 4:47 pm

Eli напиша:
LudaMala напиша:
Ма мени тај Бојан више личи на неку приказу...Мислим, нису њему баш све овце на броју?

neznam toa....ama vcera naprai koncert.....7 000 ili 12 000 imalo (ne sum sigurna kolku)


Пуно вала. И са бесплатим картама. Мислим, отићи на такав концерт...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_maja_
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 13
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-24

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Ное 24, 2008 6:19 pm

boki 13 uf nemozam da go podnesam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Ное 24, 2008 6:44 pm

_maja_ напиша:
boki 13 uf nemozam da go podnesam
уф не си единствена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lokofenka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 31
Локација : Bulgaria,Plovdiv
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Саб Јан 31, 2009 6:34 pm

Vladko Lozanoski definitivno!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: