HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да запалиме свеќа за Тоше

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Мај 03, 2008 12:57 am

Ne sum sigurna dali temava e na vistinskoto mesto, ako ne e, ke gi zamolam moderatorite da ja prefrlat tamu kade sto treba.

http://www.gratefulness.org/candles/candles.cfm?l=eng&gi=tose
Da zapalime sveka za nasiot Tose, da mu go osvetlime patot, da ne bide sam...


Последната промена е направена од cherry на Нед Ное 16, 2008 3:17 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Мај 03, 2008 12:58 am

на вистинско место е, иако сум запалил овде многу свеќи токму за него еве сега пак за вечно да има

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Мај 03, 2008 1:11 am

i jas stalno palam. neka ima
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Мај 03, 2008 3:17 am

Ete i jas zapaliv...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Мај 03, 2008 11:40 pm

i jas zapaliv svekicka za TOSENCE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Мај 03, 2008 11:51 pm

само што запалив

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
kucka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Мај 11, 2008 7:32 pm

запалено
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Мај 11, 2008 7:44 pm

isto i jas zapaliv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Мај 11, 2008 9:50 pm

Sekoj den mu palam sveka na nasiot Tose. I ne po edna, tuku po poveke. Mozebi ke vi zvuci cudno, no na toj nacin kako da osekam deka znae deka mu se obrakam...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Мај 11, 2008 9:51 pm

запалив

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Aleksandra_92
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Мај 15, 2008 8:10 pm

Zapalila sam i ja....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Мај 15, 2008 8:12 pm

Aleksandra_92 напиша:
Zapalila sam i ja....

I jas samo sto zapaliv.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пет Мај 23, 2008 5:08 pm

и јас запалив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Мај 26, 2008 11:43 pm

Da se bar mogu probuditi u svijetu ljubavi...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 10:31 am

Денеска се навршуваат осум тажни месеци без нашиот Тошка.
Да запалиме свеќа за мир и спокоj на неговата душа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 10:44 am

Ljudi moji...Osam mjeseci.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 10:55 am

LudaMala напиша:
Ljudi moji...Osam mjeseci.
Au ...
Jas skroz zaboraviv...

Leleeeeeeeeeeee....Ah Tose, Tose...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 11:01 am

LudaMala напиша:
Ljudi moji...Osam mjeseci.


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
ema-nade
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 11:22 am

osum meeci...a bolkata ne proaga...samo znam deka TOJ e so nas ..i sekogas ke ostane so site onie sto vistinki go sakat
zasekogas ke bides TOSE vo mene,pred mene,nad mene,z a s e k o g a s
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ema-nade
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 11:42 am

moja ideja e sekogas na ovoj fan klub da postoi adresata za palenje na sveki...da ima soodvetno mesto na pocetnata strana,,,,taka site sto ke posajat da prodolzat so pregled na se napisano,da zapalat i cveka za TOSE...toa e samo moj predlog
bi bilazadovolna ako se usvoi

NIE VECNO CUVAME STRAZA DA NE DOJDE ZABORAVOT....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 4:22 pm

i jas zapaliv......te sakame Tosence.... .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 5:54 pm

запалив и јас...Те Сакам Тошка

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 7:32 pm

ema-nade напиша:
moja ideja e sekogas na ovoj fan klub da postoi adresata za palenje na sveki...da ima soodvetno mesto na pocetnata strana,,,,taka site sto ke posajat da prodolzat so pregled na se napisano,da zapalat i cveka za TOSE...toa e samo moj predlog
bi bilazadovolna ako se usvoi

NIE VECNO CUVAME STRAZA DA NE DOJDE ZABORAVOT....Ова е линкот http://www.gratefulness.org/candles/candles.cfm?l=eng&gi=tose
"Светлина за моjoт Ангел"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
micsvet@yahoo.com
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 15
Age : 59
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-10

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јун 16, 2008 11:30 pm

Zapaliv i jas. Osum meseci bez Toska.
Te sakam Tose
Svetle
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 12:54 am

запалив, само дали добро израчунавте? зашто некои месеце имаат помалку дена а некои повеќе...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да запалиме свеќа за Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: