HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да запалиме свеќа за Тоше

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 1:47 am

ROYAL напиша:
запалив, само дали добро израчунавте? зашто некои месеце имаат помалку дена а некои повеќе...

Како мислиш некои месеци имаат повеќе дена, а некои помалку?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 2:44 am

ROYAL напиша:
запалив, само дали добро израчунавте? зашто некои месеце имаат помалку дена а некои повеќе...
Poenta je da se svakog 16 u mjesecu racuna kao jedan mjesec.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 4:03 am

ROYAL напиша:
запалив, само дали добро израчунавте? зашто некои месеце имаат помалку дена а некои повеќе...

...ni jas ne razbrav dobro ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 10:35 am

Ma sigurno misli jer neki mjesec ima 30, neki 31 dan, ali ipak je mjesec dana...Isto kao sto neka godina ima 365 a neka 366 dana...Pa je ipak godina dana a ne godina i jedan dan.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 10:44 am

zapaliv sveka i vetuvam ce go pravam toa kolku sto mozam pocesto .Tose go zasluzuva toa i mnoooogu mnooogu poveke.zapalete site sveki i pravete go toa pocesto
pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 10:56 am

tanja_07 напиша:
zapaliv sveka i vetuvam ce go pravam toa kolku sto mozam pocesto .Tose go zasluzuva toa i mnoooogu mnooogu poveke.zapalete site sveki i pravete go toa pocesto
pozz

И jaс само што запалив. Секоj ден сум таму, од 16.10.2007 немам испуштено ниту еден ден
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 1:07 pm

тоа мислев, дека некој има 30, 31... па викам да не не е точно, ама чим броите секој 16 ок тогаш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 17, 2008 7:15 pm

и јас ке се потрудам секој ден да палам свекичка......тошенце те сакам....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Сре Јун 18, 2008 7:52 pm

Само што запалив...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Сре Јун 18, 2008 11:41 pm

cherry напиша:
Само што запалив...

и јас....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пет Јун 20, 2008 12:57 am

Zapaleno...............Ah,Boze zosto??????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Јун 24, 2008 3:19 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Сре Јун 25, 2008 9:28 am

tanja_07 напиша:
Zapaleno...............Ah,Boze zosto??????????

Ах Тоше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Jул 03, 2008 3:48 am

cherry напиша:
tanja_07 напиша:
Zapaleno...............Ah,Boze zosto??????????

Ах Тоше

аххх....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Jул 03, 2008 8:49 am

И уште не ми се верува дека му палам свеќи, а знам дека и на вас не ви се верува... наместо да се радуваме на нова песна, нов албум, концерт... животот не e фер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Jул 03, 2008 6:40 pm

cherry напиша:
И уште не ми се верува дека му палам свеќи, а знам дека и на вас не ви се верува... наместо да се радуваме на нова песна, нов албум, концерт... животот не e фер

стварно...така е...животот е суров....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Сре Jул 16, 2008 3:36 pm

Ете пак дојде ден да запалам свеќа...9 месеци...кога поминаа??

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Aвг 16, 2008 9:15 pm

Ane напиша:
Ете пак дојде ден да запалам свеќа...9 месеци...кога поминаа??

Денеска е 16-ти... 10 месеци без Тоше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Саб Aвг 16, 2008 9:17 pm

cherry напиша:
Ane напиша:
Ете пак дојде ден да запалам свеќа...9 месеци...кога поминаа??

Денеска е 16-ти... 10 месеци без Тоше

охххх....да...оххххх..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Aвг 17, 2008 6:05 am

za zal,vremeto brzo pominuva...ama znaete..covek zivee vecno,koga ti e vo srceto!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maja j
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 35
Репутација :
7 / 1007 / 100

Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Сеп 15, 2008 4:17 am

tocno tose zasekogas vo nasite srca i jas imam zapaleno povejke svejki tuka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 1:11 am

АААААААААААААААА....веќе е 16.....лелеееее ја мразам оваа дата.... 11 месеци ....аааааааааа.....ааааааааааа..... ...премногу се растажувам, тешко е....аххх Тоше еве свеќичка за тебе, почивај ми во мир најмило мое....Те сакам...

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 1:52 am

Денес веќе 11 месеци...аххх...како поминува времето,болката станува се поголема и се чувствува се поголема празнина на естрадата...некако ги засени сите..за жал ќе ни останат само неговите песни и споменот за него...и ќе ги сушнеме најновите песни за помалку од 3недели..и ќе остане утехата дека некогаш пак ќе бидеме заедно!!!Почивај во мир англелче најмило!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 5:38 am

Ах, пак е 16-ти, зарем поминаа 11 месеци без Тоше???
Времето минува, а се е исто како и првиот ден.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
didi47
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 10
Локација : Stara Zagora, Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 12:16 pm

Почивай в мир, АНГЕЛЕ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да запалиме свеќа за Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: