HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Да запалиме свеќа за Тоше

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 2:11 pm

pocivaj solzo moja neisplakana
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 2:40 pm

Пројде уште еден месец....

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 7:05 pm

11 месеци ??леле неможам да поверувам толку време помина а мене уште не ми се верува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 7:53 pm

...ех ...времето по се изгледа не лечи се....

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 8:52 pm

Још мјесец, па година....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Вто Сеп 16, 2008 9:51 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Окт 02, 2008 6:44 pm

уште 13 дена...

уште неможам да поверувам дека го нема

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Окт 02, 2008 9:45 pm

rozeta193 напиша:
уште 13 дена...

уште неможам да поверувам дека го нема


ни мене....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Окт 12, 2008 10:55 am

Уште три дена...помина една година без тебе Тоше...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Окт 16, 2008 2:01 pm

1 година.... охххх...не ми се верува дека му палам свеќи те сакам Тоше засекогаш....


Последната промена е направена од aleksandra на Чет Окт 16, 2008 3:23 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Окт 16, 2008 2:33 pm

срце не се лекува ќе те сакам довека.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Zapalite svecu za Tosu   Пет Ное 14, 2008 11:11 pm

Zapalite svecu za naseg Tosu!!!

http://www.gratefulness.org/candles/candles.cfm?l=eng&gi=TPfan

Samo da napomenem da svece ostaju samo 48h tako da se iznova paliti!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
DacoMkD
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 3
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-11-16

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Ное 16, 2008 6:12 pm

Сега запалив.
Нека му е вечна слава.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Ное 16, 2008 7:53 pm

пак е 16....ја мразам датава... Тоше те сакам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Ное 17, 2008 1:14 am

Такођер...

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Сре Ное 26, 2008 5:16 am

Светлина за моjoт Ангел

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Сре Јан 07, 2009 9:24 pm

Минува уште еден тажен Божиќ без тебе.
Ништо не е ко порано.... сеприсутен си, а сепак те нема.
Постоjaно си во мислите наши.
Среќен Божиќ каде и да си.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Јан 08, 2009 5:42 am

cherry напиша:
Минува уште еден тажен Божиќ без тебе.
Ништо не е ко порано.... сеприсутен си, а сепак те нема.
Постоjaно си во мислите наши.
Среќен Божиќ каде и да си.

преубаво напишано cherry...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Јан 08, 2009 12:56 pm

Toше,те сакаме!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
stefi_18
Член
Член
avatar

Број на мислења : 628
Age : 28
Локација : Makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Јан 08, 2009 4:49 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img510/9294/kerzezz4.jpg
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Чет Јан 08, 2009 5:45 pm

FOREVER
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Јан 25, 2009 3:26 pm

[flash]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Јан 25, 2009 5:52 pm

Среќен роденден Тодорче. Биди среќен каj и да си....http://www.gratefulness.org/candles/candles.cfm?l=eng&gi=tose
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Нед Јан 25, 2009 6:05 pm

Среќен роден ден, ангеле ! Ако некој е виновен да го прославјаме овој ден, тоа си ти !
Ти ни научи да се асакаме, ти но собра заедно ! Денес ке ти се оствари најголемиот сон - промоцијата на англискиот албум. Не си ти тука, да ги отпееш песните воживо, но ние ке пееме со цели грла ! Винаги ке чекориме по патот, кој ни го показа, за да стигнем кај тебе некој ден !

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   Пон Јан 26, 2009 4:21 am

Среќен роденден злато мое....биди ми среќен каде и да си...те сакам бескрајно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Да запалиме свеќа за Тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Да запалиме свеќа за Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: