HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 6:35 pm

Дали некој ја има гледано оваа епизода на нет или било каде? Разбрав дека гостува во 412 епизода,така да би требало набрзо да дојде кај нас.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 7:02 pm

ее браво за темава и за ова да ви кажам дека јас ке ја снимам таа епизода да си знаете и ке ви ја поставм тука, први ке ја имате

_________________


Последната промена е направена од ROYAL на Саб Мај 03, 2008 7:31 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 7:28 pm

lelle fala mnogu. bas sakam da ja gledam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 8:05 pm

Odvaj ceakm da dojde taa epizodaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 8:13 pm

MONI i jas imam slusnato deka TOSE ke bide gostnin vo edna od epizodite ,no ne bese so sigurnost potvrdeno dali ke se prikaze,kako i da e i jas edvaj ja cekam taa epizoda iako ne ja sledam mnogu cesto serijata znaci 413 ,a?ke pratam .kris srcesi ako ja snimis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Renata
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 6
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 9:47 pm

Da i jas imam slusnato deka toj ke se pojavi vo edna od epizodite na zabraneta ljubov odvaj cekam da ja gledam taa epizoda
A nekoj da ne slusnal kakva uloga ke ima toj???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 10:33 pm

да, ке се вика Бошко и ке и се додворува на Ива


Бибе ке се појави во 412 не во 413, значи да не се збуние наскоро ке биде да знаете

сега е негде 370ова е тоше во Забранета Љубов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 11:35 pm

fala KRIS, greska vo brzanje i jas mislev na 412 sepak fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 03, 2008 11:39 pm

da dojde pobrzo. moram da ja gledam taa epizodaaaaaaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Нед Мај 04, 2008 4:17 pm

леле супер ако ја ставис крис фала ти многу..а иначе неодамна дознав дека сликата што ја постави е од таа епизода а ја имам одамна :-girl haha-:

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Нед Мај 04, 2008 4:23 pm

да да ке ја ставам немате појма колку ја чекам, а сигурен сум дека а1 добро ке ја рекламираат баш таа епизода за сите да ја гледаат!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пон Мај 05, 2008 12:34 am

obavezno ke ima reklama za epizodata. i onie sto ne ja gledaat serijata ke ja gledaat taa epizoda sigurna sum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пет Мај 23, 2008 9:20 pm

дадоа прееска реклама во понеделник ке биде епизодата

колку ми беше чудно кога го видов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пет Мај 23, 2008 9:26 pm

а јас не видов рекламааа... одам одма да гледма А1 фала ви дечки што не известивте

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пет Мај 23, 2008 9:46 pm

Ane напиша:
а јас не видов рекламааа... одам одма да гледма А1 фала ви дечки што не известивте

Jas nema da mozam da gledam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пет Мај 23, 2008 9:53 pm

ROYAL напиша:
ее браво за темава и за ова да ви кажам дека јас ке ја снимам таа епизода да си знаете и ке ви ја поставм тука, први ке ја имате
Aj te molam stvarno stavi ja i jas sakam da ja gledam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пет Мај 23, 2008 9:57 pm

ROYAL напиша:
ее браво за темава и за ова да ви кажам дека јас ке ја снимам таа епизода да си знаете и ке ви ја поставм тука, први ке ја имате

Lele Royal ako go napravis ova, mnogu ke ti bidam blagodarna...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Пет Мај 23, 2008 10:45 pm

секако дека ке го направам за тоа е овој форумcherry напиша:
Jas nema da mozam da gledam

зашто нема да можеш да гледаш???


verica напиша:
Aj te molam stvarno stavi ja i jas sakam da ja gledamи ти нема да можеш на тв да ја гледаш?

што е работава, не сте од македонија?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 24, 2008 12:34 am

Hajde kada bude postavi nam je, barem dio gdje nam je Tose. (Sta ja mogu kada su mi ukinuli jedan jedini makedoski program!? Kazu nije puno ljudi gledalo a ja gledala po citav dan! Sram da ih bude!)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 24, 2008 1:38 am

a koja programa si ja imala makedonska?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 24, 2008 11:57 am

ROYAL напиша:
секако дека ке го направам за тоа е овој форумcherry напиша:
Jas nema da mozam da gledam

зашто нема да можеш да гледаш???


verica напиша:
Aj te molam stvarno stavi ja i jas sakam da ja gledamи ти нема да можеш на тв да ја гледаш?

што е работава, не сте од македонија?
Ne mozam da ja dledam na tv,ne ziveam vo Makedonija i samo mtv nasa se faka,treba da vidam a1 plus dali moze da fati,ama neznam dali ima ista programa kako a1(a i dali ke se faka)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 24, 2008 12:39 pm

аа не знаев дека и ти не си од македонија

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 24, 2008 7:53 pm

Edvaj ja cekam taa epizoda
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Саб Мај 24, 2008 8:44 pm

ROYAL напиша:
a koja programa si ja imala makedonska?
Imala A1 plus...Tamo sam i vidjela vašeg slavnog Bojana (majko moja mila!)...Od Tamo sam i snimila Tošine koncerte. A tamo sam i gledala svaki dan vijesti nakon onog glupog 16. oktobra.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   Нед Мај 25, 2008 1:27 am

LudaMala напиша:
Imala A1 plus...Tamo sam i vidjela vašeg slavnog Bojana (majko moja mila!)...добра реакција

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Тоше гостин во филмот Забранета љубов!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: