HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали сте биле на концерт на Тошка?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Мај 04, 2008 1:41 am

Мислам дека ваква тема требаше.
дали некогаќ сте биле на концерт од Тоше? или никогаш.Јас сум била 3 пати и поминав незаборавно.Секогаш ќе ги паметам тие концерти.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Мај 04, 2008 1:46 am

супер тема


Сум бил на концерт на Тоше, а сум бил и на шоу, еднаш во ексинема (ѓорче) се одржа Вртелешка и ние бевме гости, супер си поминавме со Тоше тогаш на сите ни потпиша автограми

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Мај 04, 2008 4:03 am

Да бев на градски стадион и си поминав најпрекрасно на целиот свет !!! ах колку би сакала да се врати времето и повторно да сум на неговиот концерт!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Мај 04, 2008 4:46 am

Бев на последниот...прв и последен за жал
Беше лудо, незаборавно, неповторливо, најубаво...
Биле и јас самата не знам што не би дала да може
да го вратам тоа време...едни од најпрекрасните
моменти во мојот живот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Мај 04, 2008 3:57 pm

Да навистина ваква тема требаше Јас бев на 5 концерти два хуманитарни во универзална и двата последни на Градски еднаш случајно бев во Кавадарци и вечерта имаше концерт на плоштадот па останав само не до крај( морав да одам утредента бев на школо а баш сакав да останам баш сум среќна што имав можност да отидам на концерти , си поминував неописливо и ден денес не можам да се свестам колку ми било најубаво на неговите концерти ..

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Мај 04, 2008 4:27 pm

Леле стварно еј какви концерти правеше да полудиш од забава, штета што на сите не сум бил, но најсреќен ме прави помислата што заради последниот концерт не отидов на екскурзија за матура и не отидов на роденден кај една од најдобрите другарки Се одложив се собравме друштво и си поминавме незаборавно на градскипот стадион...

ах Тоше Тоше

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Пон Мај 05, 2008 12:33 am

Атмосверата на неговите концерти беше секогаш незаборавна.Фала господе што сум била на негов концерт ќе го памтам заскогаш.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
verica
Член
Член
avatar

Број на мислења : 87
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Вто Мај 20, 2008 2:28 am

За жал немав можност да одам на концерт на Тоше.никако не можев да се погодам да бидам во Македонија за време на некој негов концерт .....................Те сакам Тоше!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 28
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Вто Мај 20, 2008 4:35 pm

Сум била на мноооогу концерти на Тоше... речиси на сите што биле во Скопје и Охрид... не бев на првиот што беше на Градски садион не знам зашто... ме мрзеше и сега се каам премногу...
а иначе атмосферата не би можела да ја опишам... преубаво беше... кога ке ми текне дека веке никогаш нема да се повтори ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Сре Мај 21, 2008 11:37 pm

Ono što sebi nikada neću oprostiti jeste što sam propustila da odem na njegov jedini koncert u Sarajevu. Imao je on još nekih nastupa ali sam tada mislila ići ću na koncert pa ću to nadoknaditi. Međutim kada je došao taj njegov famozni koncert nisam otišla. Nekoliko prijatelja je moralo raditi, neki nisu bili u Sarajevu a nekima se nije išlo jer ga nisu slušali. A ja? Meni bilo neugodno da idem sama...Jah...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Чет Мај 22, 2008 12:33 pm

СУМ БИЛА НА СИТЕ КОНЦЕРТИ ОСВЕН НА ХУМАНИТАРНИОТ ВО 2006 ГОДИНА
НО ТОА НЕ СЕ ОПИШУВА КАКО СЕ ЧУВСТВУВАВ ТОГАШ ТОА САМО СЕ ДОЖИВУВА НО...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 66
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-05

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 4:47 am

Да нормално дека сум бил на негов концерт но за мене засекогаш ќе бидат незаборавни оние 9 концери во Универзална сала по ред се надевам дека ќе ви текне за што зборам

Респекат кон Пеачо!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 3:45 pm

tose напиша:
Да нормално дека сум бил на негов концерт но за мене засекогаш ќе бидат незаборавни оние 9 концери во Универзална сала по ред се надевам дека ќе ви текне за што зборам

Респекат кон Пеачо!!!!
9??????????
Дечко да не си малку грешка....
tose одговор:Ти да не си грешка сети се малце или тогаш можеби не си го слушал/а него
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 5:55 pm

Да сум била... Скоро на сите.... Единствено ми е жал што не бев претходниот пат на стадион кога правеше (не последниот) ама бев многу љута што Космофон му беа спонзори....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 7:38 pm

кој не им е грци се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 8:31 pm

BiG_kIsS напиша:
Да сум била... Скоро на сите.... Единствено ми е жал што не бев претходниот пат на стадион кога правеше (не последниот) ама бев многу љута што Космофон му беа спонзори....

O cemu se radi?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 9:35 pm

BiG_kIsS напиша:
Да сум била... Скоро на сите.... Единствено ми е жал што не бев претходниот пат на стадион кога правеше (не последниот) ама бев многу љута што Космофон му беа спонзори....
Па добро, Космофон му се спонзори од 2002...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 9:37 pm

A koji je problem sa njima? (Osim sto su Grci?)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 10:58 pm

LudaMala напиша:
A koji je problem sa njima? (Osim sto su Grci?)
Па тое е и "проблемот"
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 11:49 pm

LudaMala напиша:
A koji je problem sa njima? (Osim sto su Grci?)

подобро е да не знаеш во какви односи сме со циганите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 11:50 pm

ROYAL напиша:
LudaMala напиша:
A koji je problem sa njima? (Osim sto su Grci?)

подобро е да не знаеш во какви односи сме со циганите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Саб Јун 07, 2008 11:58 pm
no greece
no greek gay


тоа е мојата кампања

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
danielajovanovik
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 17
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Јун 08, 2008 12:20 am

Не бев само на првиот и последниот на грацки
на првиот бев штотуку породена а за вториот бев во болница со малиот...секаде го гледав златото наше,но не го доцувавме...те сакаме Тоше Ангелу Мој
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Јун 08, 2008 12:35 am

ахх...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   Нед Јун 08, 2008 12:36 am

Ma znam ja da ne volite Grke i da nemate dobre odnose sa njima. Mislila sam da ima još neka caka.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали сте биле на концерт на Тошка?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали сте биле на концерт на Тошка?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: