HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Имавте ли некакво предчувство за несреќата на Тоше?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3
АвторПорака
KaTee
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Имавте ли некакво предчувство за несреќата на Тоше?   Пон Окт 12, 2009 5:32 pm

Па таа недела пред да загине го слушавме неговото цеде Игри без граници...а утредента кога разбравме дека нашето ангелче е мртво..... ни се сруши целиот свет......
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Имавте ли некакво предчувство за несреќата на Тоше?   Пон Окт 12, 2009 5:49 pm

Исто и од мене

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
hazmin
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-06-27

ПишувањеПредмет: Re: Имавте ли некакво предчувство за несреќата на Тоше?   Саб Фед 06, 2010 2:16 pm

Немав тотално никакво претчувств..бев во училиште кога ми кажаа..и бев шокирана,изненадена,не верував и постојано зборував дека на 40 дена од неговата смрт тој ќе се врати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Имавте ли некакво предчувство за несреќата на Тоше?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Имавте ли некакво предчувство за несреќата на Тоше?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: