HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите

Go down 
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Пон Мај 05, 2008 10:34 pm

По повод трагично загинатата ѕвезда Тоше Просеки HTV во негова чест прикажа еден прилог посветен на него кој го означува целиот негов живот од детството па се до кобниот ден... или ѕвездите

1 дел

2 дел

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Вто Мај 06, 2008 1:12 am

mozebi gresam ,i zatoa baram i vase mislenje,dali primetivte vo celiot govor so Milanka deka TOSENCE bese kako da se izrazam no cinam bese napnat i ja nemase onaa vedrina vo negovite angelski ocinja?ili koga ke go prasa Milanka kako se snaoga vo matnite vodi na sou biznisot?TOSE odgovori deka vo posledniov period navistina se soocil so tie matni vodi i deka se nadeva deka na krajot ke izleze na povrsinata dobrinata?i deka bez razlika na se ke prodolzi i ponatamu da pee pa makar toa bile i dvajca obozavateli i deka ke prodolzi da ja siri pozitivnata energija koja sepak pobeduva se.oooo ZLATICKO MOE NAJUBAVO TE SAKAM NEIZMERNO CUVAJ NE ANGELU
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Вто Мај 06, 2008 1:15 am

не приметив за тука ама баш ке погледнам подобро, али затоа во вртелешка последната емисија не можеше да не го приметиш како е како исплашен и како да очекува нешто лошо

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Сре Мај 07, 2008 12:08 am

eee da, ovoj prilog go gledav na kobniot den na HTV. kolku placev koga go davaa ova
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Сре Мај 07, 2008 12:40 am

koga go gledav na vrteleska za prvpat vo mojot zivot iskomentirav sto mu e na TOSE,NE OVA ON,NESTO NE E VO RED.I ZA ZAL NESTO STVARNO NE BESE KAKO STO TREBA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mirjana
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 4
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Чет Јун 26, 2008 10:41 pm

Хвала од срца већ доста дуго тражим ово...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Чет Јун 26, 2008 11:10 pm

bibe_tose напиша:
mozebi gresam ,i zatoa baram i vase mislenje,dali primetivte vo celiot govor so Milanka deka TOSENCE bese kako da se izrazam no cinam bese napnat i ja nemase onaa vedrina vo negovite angelski ocinja?ili koga ke go prasa Milanka kako se snaoga vo matnite vodi na sou biznisot?TOSE odgovori deka vo posledniov period navistina se soocil so tie matni vodi i deka se nadeva deka na krajot ke izleze na povrsinata dobrinata?i deka bez razlika na se ke prodolzi i ponatamu da pee pa makar toa bile i dvajca obozavateli i deka ke prodolzi da ja siri pozitivnata energija koja sepak pobeduva se.oooo ZLATICKO MOE NAJUBAVO TE SAKAM NEIZMERNO CUVAJ NE ANGELU
Абе да дента кога го правеше интервјуто со Миланка како да беше нешто збунет.
Баш тоа е после последниот прес, кога го доби Туарегот, бев таму, и да беше некако збунет... ама и уморен беше...ехххх срце....
а Вртелешка... сеуште немам храброст да ја гледам.

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Чет Јун 26, 2008 11:52 pm

не си ја гледала?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Чет Јун 26, 2008 11:56 pm

ROYAL напиша:
не си ја гледала?
Не...и кој знае кога ќе ја гледам...
Абе..едноставно некои работи не можам да ги гледам и слушам...
како на пример Игри без граници, не можам да ја слушам...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Пет Јун 27, 2008 12:38 am

Извинете, а колку се големи овие фајловите???

да не ме бркаат од дома кога ке ја видат сметката за интернет:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Пет Јун 27, 2008 1:07 am

172 000 KB.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Пет Јун 27, 2008 1:08 am

aleksandra напиша:
172 000 KB.....
potocno....172 401 KB...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Пет Јун 27, 2008 1:38 am

...несака да ми го extract-ира.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 36
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Пет Јун 27, 2008 9:44 am

Tvojata senka напиша:
ROYAL напиша:
не си ја гледала?
Не...и кој знае кога ќе ја гледам...
Абе..едноставно некои работи не можам да ги гледам и слушам...
како на пример Игри без граници, не можам да ја слушам...

Се сложувам со тебе сенкичко. И jaс сум иста. Не можам да го гледам последниот концерт на Градски, ниту можам да ja
гледам Вртелешка, а за Игри без граници да не зборувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   Нед Јун 29, 2008 1:13 am

usre od previot moment koga ja slusnav Igri bez granici,bese moja omilena pesna,a i na negovite roditeli isto taka od ovoj album najmnogu im se dopaga ovaa pesna.gledav odamna uste pred...na promocijata na ovoj album i togas izjavi negovata majka deka im e omilena vodeckata numera na albumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите   

Вратете се на почетокот Go down
 
In memoriam Тоше Проески-Од крушево до ѕвездите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: