HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Zao mi je???

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Zao mi je???   Пон Мај 05, 2008 10:46 pm

сите фан клубови на тоше во врска со спотовите имаат едно неразјаснето прашање


каде е спотот за песната Zao mi je???


а оваа вест ја имаше и на неговата официјална страна уште оддамна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Пон Мај 05, 2008 11:59 pm

Epa i jas se prasuvam toa...
Taa pesna mi e posebno draga, ja obozavam,
i mnogu bi sakala da ja vidamn so spot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 28
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Мај 06, 2008 12:14 am

i jas isto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Мај 06, 2008 1:00 am

таа песна другарките ми ја бараат кога им се плаче

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Мај 06, 2008 1:05 am

navistina sto stana so spotov na pesnata ?!preubava pesnicka a za tekstot nemam komentar
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Нед Јун 29, 2008 11:37 am

Би сакала да знам од кај се фотофрафиите во првиот пост
позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Нед Јун 29, 2008 9:05 pm

mislam deka fotografiite gi napravi Dejan Milicevic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Jул 08, 2008 3:55 am

има спот за песнава?????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Jул 08, 2008 10:00 pm

ima no ne e objaven
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Jул 08, 2008 10:01 pm

da zatoa sto falat nekoi delovi....sto treba da bidat animirani.....a ne bil najden soodveten covek da gi napravi ...valda ke se najde

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 28
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Вто Jул 08, 2008 10:37 pm

леле тоа ли е проблем аман

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Jул 09, 2008 2:11 am

e ajde de....

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Jул 09, 2008 2:31 am

Eli напиша:
e ajde de....
каде?

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Jул 09, 2008 2:36 am

kaj mene na palacinki

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Jул 09, 2008 7:48 pm

se nadevam deka ke se objavi nekogas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Jул 30, 2008 9:14 pm

bibe_tose напиша:
se nadevam deka ke se objavi nekogas

I jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Aвг 06, 2008 11:23 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Aвг 06, 2008 5:23 pm

едвај чекам да го видам спотот ....ахххх....Тошенце...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Сре Aвг 06, 2008 7:31 pm

Ја обожавам песнава...ај нека го пуштат веќе еднаш тој спот.. :-еее-:

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Чет Aвг 07, 2008 1:22 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Пон Aвг 18, 2008 2:09 am

preubava pesnicka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*srcka****
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 9
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-08-15

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Пет Aвг 22, 2008 9:46 pm

aleksandra напиша:
едвај чекам да го видам спотот ....ахххх....Тошенце...

и јас исто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Саб Aвг 23, 2008 4:36 am

дај Боже...сите сакаме да го видиме..песната е многу убава,стварно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Нед Aвг 24, 2008 4:30 pm

Slikite privlekuvaat vnimanie!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anoLi
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 9
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Саб Окт 04, 2008 6:16 pm

Дааа... и jас слушнав дека имало спот коj е сниман во Бугариja... и со нетрпение очекувам да го видам... (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Zao mi je???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: