HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Zao mi je???

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
mina
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 1
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-14

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Пет Јан 30, 2009 2:45 am

Ubavo e da se vidi ushte ednash, na spota ne samo sliki!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Пет Јан 30, 2009 3:14 am

Ама добро е вака што оддовлекуваат затоа што ние вечно ке бараме нов материјал од Тоше, они ке мора некако да не задоволат и го прават тоа, затоа по малку пуштаат по нешто на период... на пример песнана Без Тебе сеуште не е промовирана

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Пет Јан 30, 2009 5:04 pm

i jas odvaj cekam da go vidam spotot:(:(:(:(

a sto bidna so pesnata bez tebe????neli imase i takva pesna?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jasiti
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Age : 36
Локација : DO TEBE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Чет Дек 03, 2009 2:58 pm

Toj sto si e ubav i pred ogledalo e ubav i na slika e ubav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jasiti
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 28
Age : 36
Локација : DO TEBE
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2009-11-01

ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   Чет Дек 03, 2009 3:03 pm

Najbitna e vnatresnata ubavina toa site go znaeme zatoa da ne vi povtoruvam zasto ustava pena ke mi fati
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Zao mi je???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Zao mi je???
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: