Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет

Go down 
+15
tanja_07
danielajovanovik
bavarec
zorana
micsvet@yahoo.com
Tvojata senka
aleksandra
Moni
bibe_tose
Chris
iva
verica
rozeta193
LudaMala
cherry
19 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

MISLITE DEKA E FER
NE E FER
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_vote_lcap86%„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_vote_rcap
 86% [ 18 ]
DA NE
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_vote_lcap14%„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_vote_rcap
 14% [ 3 ]
Општо гласови : 21
 
Poll closed

АвторПорака
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 08, 2008 10:15 am

Moni напиша:
Ne e nebo ova sto vi nudat, ne e sonceto zlato sto sveti, ako mozat bi go prodale Boga, a niv samo eden ke im sudi... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386


Moj posleden komentar...neka im sluzi na cest na site sto mu go pravat ova... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 758867 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 883360
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: PROBIENA USTE EDNA PESNA OD ANGLISKIOT ALBUM   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:04 am

SAMO STO PROCITAV DEKA USTE EDNA PESNA E PROBIENA OD ANGLISKIOT ALBUM NA NASIOT ANGEL TOSE,SAME WHERE SAFE FROM HARM,ISKRENO SUM ZGROZENA OD SEVO OVA STO SE PRAVI ,PA ZAREM SE NEMA NI MALKU CUVSTVO ZA NEGOVOTO SEMEJSTVO?OVA GI PREMINA SITE GRANICI NA RAZUMNOST ,OVA E KRAJNO NE FER NI KON NEGOVITE FANOVI NI KON NIKOJ A POSEBNO NE KON TOSE KOJ SO DUSA GO OCEKUVASE REALIZIRANJETO NA ANGLISKIOT ALBUM I VAKA DA MU SE VRATI,NE JAS LICNO NE SE SLOZUVAM ,MOZE NEKOJ NEMA DA SE SLOZI SO MENE ,NO MISLAM DEKA OVA E KRAJNO....TOSE VECNO KE TE SAKAM
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:11 am

SRAMOTA!GO OSUDUVAM VAKVIOT NACIN NA ZLOUPOTREBA NA DOBRINATA NA SEMEJSTVOTO NA TOSE,PA NA KRAJ OD KRAISTATA MOZEA I VOOPSTO DA NE GO IZDADAT ANGLISKIOT ALBUM ,NO BIDEKI GLEDAJKI JA TAGATA NA NEGOVITE FANOVI SE SLOZIJA DA GO IZDADAT POSTEPENO I VAKA IM SE VRAKA NIM A VOEDNO I NA ANGELO TOSE?!JAS LICNO SUM PROTIV
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:11 am

Бибе, каj прочита дека е пробиена уште една песна од Тоше??? Во Вечер нема уште ништо... Ова е веке претеризам, не знам што да кажам „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 768299
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:15 am

I ja sam cula istu vijest. „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9144
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:15 am

Eheee od koga e taa pesna probiena...
Sramota sramota...
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:16 am

znam...ne e od sega toa...jas ja imam posle 2-3 dena od koga se promovirase The hardest thing...samo sto ne sum ja slusnala uste..mi stoi u mejl....dali e probieno ili ne neznam.....ja se somnevam deka pesnite mu gi prodavaat...posto normalno sega vredat premnogu.....SRMOTA.....zalno e ova sto go pravat..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 308271 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 308271 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 308271
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 12:19 am

na hrvatskiot sajt
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 14, 2008 8:45 pm

Ова што се прави ги помина сите граници. Зошто не почекат, албумот ќе излезе наскоро... Срамота, Тоше не го заслужува ова што му го прават.
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 1:01 am

"ako mozat bi go peodale BOGA,a niv samo eden ke IM SUDI"TOSE TE SAKAM
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 15, 2008 7:17 pm

Веќе постои тема "Пробиен англискиот албум на Тоше на интернет" (https://tose-mk.forumakers.com/forum-f11/topic-t155.htm). Затоа оваа тема ќе ja споjaм со постоечката тема. Да не ги дуплираме темите и да го сочуваме редот на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
micsvet@yahoo.com
Нов Член
Нов Член
micsvet@yahoo.com


Број на мислења : 15
Age : 64
Локација : Skopje
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-10

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јун 19, 2008 11:58 pm

Vojna na piraterijata.
Premnogu boli sto postojat ludze koi se bogatat so negoviot lik i delo.
Ne smeeme da dozvolime vaka da se ponasa nikoj.
Tie sto iskrajno go sakaa Tose se strplivi i cekaat, so sekoja nova pesna toj e so nas, da ne dozvolime potorno brzo da go zagubime.
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 27, 2008 7:04 pm

znaete sho moze e ne fer kon tose,ama ne e fer i kon nas znaete kolku vreme 4ekam da slusham nekoja nova pesna celo vreme go odlozuvaat izdavanjeto na angliskiot album... i priznavam deka ja bev presrekna koga dojdov do tie novi pesni i ushe sum „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 891598
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 27, 2008 7:43 pm

vo red ako Zorana ti si srekna i milo mi e ,no ne mi e milo sto se zloupotrebuva dobrinata na semejstvoto PROESKI,koe od pregolema pocit kon negovite fanovi mislam na TOSE ,sakaa na edna godina od negovata.....nemozam seusta da go izgovoram a uste pomalku da go napisam ,znaci da go izdadat albumot a ova sega sto se pravi za mene e krajno drsko i nedolicno sto bez nikakva dozvola se otkrivaat pesnite i kruzat po internet....nemam zborovi
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 27, 2008 8:39 pm

zorana напиша:
znaete sho moze e ne fer kon tose,ama ne e fer i kon nas znaete kolku vreme 4ekam da slusham nekoja nova pesna celo vreme go odlozuvaat izdavanjeto na angliskiot album... i priznavam deka ja bev presrekna koga dojdov do tie novi pesni i ushe sum „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 891598
Meni je puno vaznije to sto nisu fer prema Tosi, nego sto nisu fer prema nama. Ja bih vise voljela cekati godinama na taj album samo da sve to bude regularno i legalno bas kao sto se Tose uvijek zalagao.
Вратете се на почетокот Go down
bavarec
Член
Член
bavarec


Број на мислења : 184
Age : 31
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-03

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 27, 2008 8:44 pm

LudaMala напиша:
zorana напиша:
znaete sho moze e ne fer kon tose,ama ne e fer i kon nas znaete kolku vreme 4ekam da slusham nekoja nova pesna celo vreme go odlozuvaat izdavanjeto na angliskiot album... i priznavam deka ja bev presrekna koga dojdov do tie novi pesni i ushe sum „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 891598
Meni je puno vaznije to sto nisu fer prema Tosi, nego sto nisu fer prema nama. Ja bih vise voljela cekati godinama na taj album samo da sve to bude regularno i legalno bas kao sto se Tose uvijek zalagao.
Само црвсто LudaMala сите сме со тебе;) „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 867319
Вратете се на почетокот Go down
http://bayernmkd.wordpress.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПет Јун 27, 2008 8:47 pm

bavarec напиша:
Само црвсто LudaMala сите сме со тебе;) „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 867319
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9334 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 744747
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeНед Јун 29, 2008 1:20 am

se slozuvam deka site treba da bideme trpelivi,i da go pocekame izdavanjeto na albumot regularno
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 30, 2008 9:43 pm

...се за Тошенце....ке бидеме трпеливи колку и време да треба.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 883767


Туку јас имам едно прашање...искрено анкетава не ја разбирам.....

НЕ Е ФЕР
ДА НЕ....... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820

...може ли некој да ми ја појасни....јас веќе махинално си стиснав НЕ Е ФЕР.....али ова ДА НЕ што е..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820
Вратете се на почетокот Go down
cherry
Администратор
Администратор
cherry


Број на мислења : 1127
Age : 42
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-02

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeПон Јун 30, 2008 11:30 pm

aleksandra напиша:
...се за Тошенце....ке бидеме трпеливи колку и време да треба.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 883767


Туку јас имам едно прашање...искрено анкетава не ја разбирам.....

НЕ Е ФЕР
ДА НЕ....... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820

...може ли некој да ми ја појасни....јас веќе махинално си стиснав НЕ Е ФЕР.....али ова ДА НЕ што е..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820

И мене не ми е jaсно што значи тоа ДА НЕ „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
danielajovanovik
Нов Член
Нов Член
danielajovanovik


Број на мислења : 17
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-06

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 01, 2008 1:08 am

ova sto se slucuva so albumot e ramno na ludilo tri pesni se objaveni po razni blogovi i oficijalnata hardest thing toa se 4 ,ako albumot ima 7 a tuka ke ja stavat i so dzana nanini togas ostanaa uste 2 ova e samo noz vo gradite na nasiot angel..sramota postoi li nesto sto e covecko...sramota
Вратете се на почетокот Go down
tanja_07
Член
Член
tanja_07


Број на мислења : 80
Age : 36
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-15

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 01, 2008 2:19 am

danielajovanovik напиша:
ova sto se slucuva so albumot e ramno na ludilo tri pesni se objaveni po razni blogovi i oficijalnata hardest thing toa se 4 ,ako albumot ima 7 a tuka ke ja stavat i so dzana nanini togas ostanaa uste 2 ova e samo noz vo gradite na nasiot angel..sramota postoi li nesto sto e covecko...sramota

koja e tretata pesna sto e pustena na net ja sum slusnala samo za "you're beautiful to me" i"somewhere save from harm" pa zar sega i druga objavija pa stvarno ne e fer
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 01, 2008 2:21 am

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9144 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9144 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9144 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9144 ...jas ne sum slusnala i za treta...... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 766355 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 766355 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 766355 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 766355 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 766355 ...e ova svarno ne e fer.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 90386
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 01, 2008 2:26 am

aleksandra напиша:
...се за Тошенце....ке бидеме трпеливи колку и време да треба.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 883767
Туку јас имам едно прашање...искрено анкетава не ја разбирам.....
НЕ Е ФЕР
ДА НЕ....... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820
...може ли некој да ми ја појасни....јас веќе махинално си стиснав НЕ Е ФЕР.....али ова ДА НЕ што е..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820
Da ni meni nije jasno pitanje... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 744747
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitimeВто Jул 01, 2008 4:10 am

LudaMala напиша:
aleksandra напиша:
...се за Тошенце....ке бидеме трпеливи колку и време да треба.... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 883767
Туку јас имам едно прашање...искрено анкетава не ја разбирам.....
НЕ Е ФЕР
ДА НЕ....... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820
...може ли некој да ми ја појасни....јас веќе махинално си стиснав НЕ Е ФЕР.....али ова ДА НЕ што е..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820 „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 63820
Da ni meni nije jasno pitanje... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 744747

..... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 406213 .... „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 9334
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет   „Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
„Пробиен“ англискиот албум на Тоше на Интернет
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Околу форумот-
Отиди до: