Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Петиција за Билборд со ликот на Тоше

Go down 
+30
valentina
zorana
sofija_verica
Tanja
tanja_07
jaslicno
BiG_kIsS
correction
gabicaaa
Malechka
antonela
Anna
Angelina
bavarec
gaga-voli-toseta
ivakara
tose
aleksandra
marice
Universal*
Ane
cherry
verica
Eli
iva
Tvojata senka
bibe_tose
LudaMala
rozeta193
Chris
34 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
АвторПорака
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 33
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 5:56 pm

хахаха ели ти касниш малце...сега добивме друг мејл..наводно тие не биле задолжени за поставувањето туку мислеле дека ние ке си поставиме а тие само да ни помогнат да одбреме локација.... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 308271
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 5:58 pm

sve idioti u drzavava......AAAAAAAAAAA........ Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 308271
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 5:59 pm

Ane напиша:
хахаха ели ти касниш малце...сега добивме друг мејл..наводно тие не биле задолжени за поставувањето туку мислеле дека ние ке си поставиме а тие само да ни помогнат да одбреме локација.... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 308271

EJ LUGE......pa dobro e i toa..sto znam
mene i ova mi e dobra vest......zosto ne e bas ednostavno i gradot da odbere lokacija
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:01 pm

e inaku mene mnogu mi se sviga ovaa slikava na planinata.....
ama prasanje e dali samo taka moze da ja postavime ili treba da go kontaktirame i Milicevic za dozvola?sepak e negova slika podobro taka a ne posle da si imame problemi
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:02 pm

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 N1645010
...tuka mi e mnogu sladok.... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 766355 ....ali i jas sum za dvete so brosot, na planinata, i vo beloto kaj sto e...taa slika nekako mi ostana vo glava posto gledam doma i sekade mu e taa slika..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 63820 ....teska odluka....jao...pa site se ubavi....daj site da gi stavat na razlicni mesta vo gradot..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 9334
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:06 pm

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 B65a1d10
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:07 pm

SITE SLIKI SE SUPER AMA OVAA NA PLANINATA STO E NEKAKO NAJDOBRO GO OPISUVA TOSE....I NEGOVATA POVRZANOST SO BOG Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 90386 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 90386
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:08 pm

i jas sum za taa........najmogu dopira do srce nekako.....dirka..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 9334 ...... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 883767
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:10 pm

aleksandra напиша:
i jas sum za taa........najmogu dopira do srce nekako.....dirka..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 9334 ...... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 883767

DA BAS DIRA VO SRCE Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 883767
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:43 pm

mene i ovaa mi se svigja za billboard .. mislam deka ubavo ke izgleda....Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Tose100du9
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:44 pm

e da ....i ovaa e ubava..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 883767 ..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 73125
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:46 pm

Ane напиша:
хахаха ели ти касниш малце...сега добивме друг мејл..наводно тие не биле задолжени за поставувањето туку мислеле дека ние ке си поставиме а тие само да ни помогнат да одбреме локација.... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 308271

a sto nie prost isme pa ne znaeme sami lokacija da odbereme?? bog da cuva.. ova so merak treba da go pravat...
btw jas mislam na plostad.. taka najgolem da bide.. najubav plostad vo svetov ke imame.. ufff nesto ke go razubavuva skopjevo...
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:48 pm

I JAS SUM ZA NA PLOSTAD.......samo dali ke dozvolat....ako ne nova peticija..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 9334
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:50 pm

eve uste nekoi sto mislam deka prilegaat za billboard....Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Tose_billboard_2_147Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Tose_billboard_121Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Tose_billboard_3_197
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 6:51 pm

aleksandra напиша:
I JAS SUM ZA NA PLOSTAD.......samo dali ke dozvolat....ako ne nova peticija..... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 9334
ne smeat da ne dozvolat... ako ne dozvolat Gospod ke gi kazni :) ...
mora se za Tose da napravime i ke uspeeme zasto ke ni pomogne on....
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 35
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:14 pm

абе дечки, мене ми мириса како да ке не остават сами да си финансираме се, не верувам дека дејан ке бара пари за тоа што сликата негова ке стои... има право но нема да бара!

јас еве чекам мејл од нив ги прашав што како треба дали ние треба да собираме средства... стварно се нервирам Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 71278 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 71278 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 308271
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
bavarec


Број на мислења : 184
Age : 31
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-03

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:14 pm

Немам многу слики на овој компјутер, ама сликата би требало или да биде многу Македонска, патриотска, или некоја како се моли.
А за локација најдобро би било некаде околу плоштад...
Вратете се на почетокот Go down
http://bayernmkd.wordpress.com
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 35
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:15 pm

јас да ви кажам размислувам за онаа што ја стави Ива во белото... некако така обилна е
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:18 pm

ROYAL напиша:
јас да ви кажам размислувам за онаа што ја стави Ива во белото... некако така обилна е
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 :-banki-:milo mi e sto ti se svigjaaaaa... Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319 Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 867319
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 35
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:22 pm

да да убава е сликата а не помислив ич на неа
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
bavarec
Член
Член
bavarec


Број на мислења : 184
Age : 31
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-03

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:26 pm

Имам еден предлог:
Ако успее планот за Скопје, зошто да не пробаме ова исто вака и за другите градови
Вратете се на почетокот Go down
http://bayernmkd.wordpress.com
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:28 pm

cekaj prvo za skopje da uspee posle ke bide polesno.. poiskusni ke bideme :D
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:38 pm

ej decki ama treba i dozvola da pobarame ... neli? ajde da se dogovorime. jas sakam da pomgnam vo ova najmnogu sto mozam...
Вратете се на почетокот Go down
bavarec
Член
Член
bavarec


Број на мислења : 184
Age : 31
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-03

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 7:55 pm

И јас сакам да помогнам, но не сум од Скопје, па....ако можам некако, кажете
Вратете се на почетокот Go down
http://bayernmkd.wordpress.com
Angelina
Нов Член
Нов Член
avatar


Број на мислења : 1
Репутација :
Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitimeВто Јун 10, 2008 8:00 pm

Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 883360
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Петиција за Билборд со ликот на Тоше   Петиција за Билборд со ликот на Тоше - Page 7 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Петиција за Билборд со ликот на Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 16Отиди на страна : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: