Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Зошто го сакаме сите?

Go down 
+18
toseangel
dadi4ka
sesy
Tanja
zorana
Sonju6
marice
iva
Tvojata senka
aleksandra
tose
LudaMala
cherry
Ane
Chris
Moni
bibe_tose
Universal*
22 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Sonju6
Нов Член
Нов Член
Sonju6


Број на мислења : 8
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeСаб Јун 21, 2008 5:36 pm

Го сакаме затоа што покрај неговиот боженствен глас, тој поседуваше едно огромно срце, во кое имаше надеж за подобра иднина, срце во кое зрачеа хуманоста, чесноста, љубовта, благодарноста. Она кое што денес малку луѓе го имаат.....
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeСре Јун 25, 2008 11:54 pm

eh se sekavam....bev mn mala zdravko colic imashe koncert vo skopje bev so majka mi imavme gratisi...tose beshe gostin ja peeshe nemash ni blagodaram...od kako zavrshi koncertot oditovme na rabota kaj vujko mi on togahs raboteshe vo mcm i tamu bea tose i zdravko imashe novinari i site bea nasobrano okolu zdravko...togash vujko go vikna tose da mi dade avtogram i me gushna ,me baci..a ja poludev od toj den go zasakav beskrajno,po4nav da sobiram sliki od nego,ise4oci od vesnik i da gi kupuvam negovite cdnja ...
Вратете се на почетокот Go down
Tanja
Член
Член
Tanja


Број на мислења : 593
Age : 36
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-06

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 1:59 pm

Go SAKAM ZATOA STO IAKO BESE ZVEZDA NIKOGAS NE SE ODNESUVASE TAKA! SEKOGAS IMASE POSEBEN ODNOS KON SITE! SITE GI SAKASE GI POCITUVASE BESE HUMAN DAVASE OD SRCE!
Neznam sto da kazam osven deka mnogu mnogu go SAKAM KAKO COVEK RETKI SE TAKVITE KAKO MEGO!
TE SAKAM ZLATO MOE Зошто го сакаме сите? - Page 2 825168 Зошто го сакаме сите? - Page 2 39121
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tose-mk.forumakers.com
sesy
Член
Член
sesy


Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : Hrvatska
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-22

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 2:44 pm

volim gato sto je bio skren,posten,samo jedan obični dečko iz susjedstva kako smo znali reci u mom kvartu..nikada niko kao on nikada...toše volim te
Вратете се на почетокот Go down
http://toseproeski.forumsline.com/index.htm
dadi4ka
Нов Член
Нов Член
dadi4ka


Број на мислења : 5
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-14

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Aвг 14, 2008 3:28 am

mnogu go sakaam,ne sakam da kazam go sakav,omilena pesna mi bese "tvoite baknezi na moite beli kosuli"
Вратете се на почетокот Go down
toseangel
Нов Член
Нов Член
toseangel


Број на мислења : 19
Age : 35
Локација : so srce vo Krusevo
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-21

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeСре Окт 22, 2008 11:54 am

Mislam deka temata treba da se vika Zosto site go SAKAME, zastoa sto Tose e seuste so nas i nie GO SAKAME SE DO VECNOSTA I NAZAD!!!! ZASEKOGAS!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
ivizvezdicka
Нов Член
Нов Член
ivizvezdicka


Број на мислења : 6
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-18

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Јан 29, 2009 7:17 am

go obozavam zaradi nasmevkata... veruvam deka nikoj nikogas nema da ima ni slicna ko negovata nasmevka :( retki se lugeto koi mozat vednas da ti se piknat pod koza i posle se sto i da pravis e zaludno. takov e toj. i mozebo ponekogas i sakam pomalku da go sakav za da mozam seto ova nekako da go podnesam, ama nikogas neam da se kaam sto go sakam volku, bidejki samo toa me pravi vesela...:)
Вратете се на почетокот Go down
eli_mk
Нов Член
Нов Член
eli_mk


Број на мислења : 13
Age : 33
Локација : Македонија
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-02

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeСре Апр 15, 2009 2:42 am

Го сакам затоа што едноставно тој е ТОШЕ ПРОЕСКИ!!!
Зошто го сакаме сите? - Page 2 819107 Зошто го сакаме сите? - Page 2 883767
Вратете се на почетокот Go down
I_Love_Tose
Нов Член
Нов Член
I_Love_Tose


Број на мислења : 16
Age : 31
Локација : ToseLand
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-01-30

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeЧет Jул 09, 2009 12:28 pm

За жал овде во Бугарија не беше многу популарен...Јас знам за Тоше од 2002 година мислам,слушнав Магија...Видов спотот и кога видов и тие очи исполнени со толку чувство...Ах,нема како да искажам што се случи...Немав воздух... Зошто го сакаме сите? - Page 2 979550 Зошто го сакаме сите? - Page 2 883767 Зошто го сакаме сите? - Page 2 883767 Зошто го сакаме сите? - Page 2 883767 Го сакам,зошто разбрав каков човек е бил,каков Ангел...И тоа се чита во се што е направил... Зошто го сакаме сите? - Page 2 883767
Вратете се на почетокот Go down
http://bglovetose.18.forumer.com/
hazmin
Нов Член
Нов Член
hazmin


Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
Зошто го сакаме сите? - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Зошто го сакаме сите? - Page 2 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-06-27

Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 3:06 pm

Пред се сакам да им кажам на сите(не се однесува на членовите тука).На големброј од нашата естрада и таканаречени сегашни негови фанови.Кога Тоше го направи спотот за песната Твоите Бакнежи на моите бели кошули,немаше кој да не се насмее.А,сите сме свесни дека како почетник нормално не можеш да го достигнеш нормите.Кога започна да чекори по патот на светска слава на сите им стана свесно со кого всушност си имаат работа.Не,е дека го сакаме сите туку некои од навика велат-Тој беше наш најдобар пејач,а сметам дека поголем број од нив воопшто и не го слушаат.Не си направил добро за него ако си донирал пари за неговата црква,за некоја изградба во негово име.Да не беше тој моето училиште ќе останеше без клупи и столови,животот на некој ќе згаснеше.И сега ми нашол некој да ми каже јас ова јас она.Тоше беше Тоше и никој друг.Се е бесполезно сега кога тој е мртов.Убаво кажано дека човек повеќе се цени кога е мртво..Па кажете ми тоа ли казната што тој мораше да ја добие за да забележи дека некој да го сакал??Не сме фер према него,ни према самите себеси..а дека беше човек-беше..Само доцна го сфативме тоа..Мислам дека наш ред е да го одржиме неговиот спомен вечно..а не да се забавауваме на маркетиншки концерти...со кои некои од балканскиве пејачи стекнуваат популарност,.. Зошто го сакаме сите? - Page 2 763215 Го сакам,затоа што го сакам...затоа што јас заспивав во Тајно Моја,затоа што тој единствено вреди
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Зошто го сакаме сите? - Page 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Зошто го сакаме сите?   Зошто го сакаме сите? - Page 2 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Зошто го сакаме сите?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: