HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Анимирани слики од тоше

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Анимирани слики од тоше   Пон Мај 26, 2008 9:58 pm

гледам дека многу такви се врата па можеме овде сите да ги собираме


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Мај 28, 2008 2:03 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 10:35 am

https://redcdn.net/ihimizer/img82/8854/uk8ft7.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 4:40 pmПоследната промена е направена од aleksandra на Сре Јун 25, 2008 4:57 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 4:50 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img395/2963/toicapm1.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img395/2963/toicapm1.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 4:51 pm

http://www.slikomat.com/slika/2781604.htm
https://redcdn.net/ihimizer/img148/2849/vst3qu9.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img154/4387/vsttz7.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 4:52 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img49/1456/uk4ik6.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img255/2302/uk1ah9.gif
http://i32.tinypic.com/14r4g7.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 4:53 pm

da vam upotpunim malo kolekciju
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 4:55 pm

леле фала ви последнава е преубава

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 5:13 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 5:18 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 5:19 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 5:21 pmПоследната промена е направена од aleksandra на Сре Јун 25, 2008 5:23 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 5:21 pm
ја обожабавам...... ....


Последната промена е направена од aleksandra на Сре Јун 25, 2008 5:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 5:24 pm

да, оваа е најинтересна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 6:53 pm

Браво за сликите. Jас си сложив една како аватар, но за залост не се движи !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 7:14 pm

Ogromno Fala do site za prekrasnive sliki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 7:41 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img61/1829/apo2uq1.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 7:42 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img291/414/gybanvl2.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 7:43 pm

https://2img.net/h/i204.photobucket.com/albums/bb29/OrionLady/anigif1.gif(Edit: Molim te ispravi link drugi link koji je bio ovdje jer ga ne mogu vidjeti oni koji nisu clanovi tog foruma na kojem je postavljen. LudaMala)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 7:44 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img385/7497/apo3ee1.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Ninadb
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 25
Age : 27
Локација : prilep, makedonija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 8:05 pm

https://redcdn.net/ihimizer/img529/1796/ostalasiuvijekistaew8.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img47/8093/tbnmbkhd4.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img204/1092/najljepemojeip5.gif
http://i27.tinypic.com/wk0ad4.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img253/392/lifeiseh7.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img401/2248/lifeisnt3.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img206/6008/ljubena2pz6.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img513/301/bebamalaaaafd7.gif
http://i20.tinypic.com/negku9.gif
https://redcdn.net/ihimizer/img249/1845/jasitose2as6.gif
http://i5.tinypic.com/7y66a8i.gif
http://i3.tinypic.com/7w5eonm.gif
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Сре Јун 25, 2008 8:24 pm

....супер се....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Чет Јун 26, 2008 7:32 pm

antonela напиша:
https://2img.net/h/i204.photobucket.com/albums/bb29/OrionLady/anigif1.gif(Edit: Molim te ispravi link drugi link koji je bio ovdje jer ga ne mogu vidjeti oni koji nisu clanovi tog foruma na kojem je postavljen. LudaMala)
pa nemam pojma meni je otvarao kao i ostale sorry
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   Чет Јун 26, 2008 8:09 pm

Ma u redu je, samo ga pokusaj postaviti na nacin na koje si postavila i ostale ako ti nije tesko.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Анимирани слики од тоше   

Вратете се на почетокот Go down
 
Анимирани слики од тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 5Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: