HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ни колегите не го заборавија Тоше

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Ни колегите не го заборавија Тоше   Пет Aвг 29, 2008 3:28 am

Голема е трагедијата по која замина прекрасниот пејач со ангелски глас.....ухххх...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Ни колегите не го заборавија Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Пишани и Електронски медиуми :: Настани-
Отиди до: