HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Побарувања за download на песни

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Ike
Нов Член
Нов Член


Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Побарувања за download на песни   Нед Јун 01, 2008 10:14 pm

Не можете да најдете некоја песна?Пишете тука која песна и членовите ќе се потрудат да ја најдат и ќе ви дадат линк за download на песната
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Јун 13, 2008 5:45 pm

Der Lu Lu Lukas Podolski song од Jürgen.... никаде неможам да ја најдам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 10, 2008 11:10 pm

ги има ли некој Is this love и Carrie во изведба на Тоше?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 11, 2008 12:09 am

rozeta193 напиша:
ги има ли некој Is this love и Carrie во изведба на Тоше?
Јас ги имам ама не можам да ги ставам овде зошто ми паѓа нетот... ќе пробам да го поравам и да ги ставам..

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 11, 2008 8:37 am

http://rapidshare.com/files/152870032/Tose_Proeski_-_Is_This_Love.mp3.html

http://rapidshare.com/files/152870255/CARRIE-TOSE_PROESKI.mp3.html

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 11, 2008 11:14 am

фала мноооооооооооогууууууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Сре Окт 15, 2008 7:38 pm

Hvala za ove dve pesme!!

Jel ima neko pesmu Nothing Else Metters sto peva Tose?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Сре Окт 15, 2008 8:24 pm

ја ја имам али незнам како да ја поставам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 10:40 am

ја има ли некој оваа песнаhttps://www.youtube.com/watch?v=pJOfs_pmmrAмакар само рефренот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 12:36 pm

Milo jas ja imam pesnava ama ne znam kako da ja postavam?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 5:33 pm

Tanja напиша:
Milo jas ja imam pesnava ama ne znam kako da ja postavam?
http://rapidshare.com/

преку ова можеш...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 5:38 pm

rozeta193 напиша:
ја има ли некој оваа песнаhttps://www.youtube.com/watch?v=pJOfs_pmmrAмакар само рефренот
http://rapidshare.com/files/156810175/YouTubeCatcher-1224772571.mp3.html

еве само рефренот...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 6:27 pm

Hvalaaaa!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 6:54 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Чет Окт 23, 2008 7:45 pm

а ја има некој цела ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 24, 2008 12:22 am

grkovicvanja напиша:
Hvala za ove dve pesme!!

Jel ima neko pesmu Nothing Else Metters sto peva Tose?

Milo eve ja pesnata

http://rapidshare.com/files/156918358/Tose_Proeski_-_Nothing_Else_-_Matters_Gradski_Stadion_Skopje_2007_.avi.html
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 24, 2008 1:31 am

Hvalaaaa Tanja!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 593
Age : 30
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : TOSE TE SAKAME I KE TE SAKAME ZASEKOGAS!
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 24, 2008 1:13 pm

Nema problem nema na sto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 24, 2008 7:12 pm

Леле дечки многу ми е криво што не можам да ви поставам песни а имам толку многу странски хитови што ги пее Тоше ама не можам да ги ставам зошто ми паѓа интернетов Да пробам да го средам некако па ке најдам време да ви ги поставам...

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 24, 2008 8:00 pm

http://rapidshare.com/files/157157888/To_e_-_hellooouu.mp3.html

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Пет Окт 24, 2008 8:27 pm

Extra je snimak!!! Hvalaaa ti punooo!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 25, 2008 1:33 am

Пресладак је. Ја га још видим како прилази оној дјечици и рукује се с њима...

_________________
Dynamic Glitter Text Generator at TextSpace.net
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 25
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 25, 2008 2:36 am

хе хе фала александраа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 25, 2008 11:49 am

хехе..фала александра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   Саб Окт 25, 2008 3:36 pm

grouphug
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Побарувања за download на песни   

Вратете се на почетокот Go down
 
Побарувања за download на песни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: