HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Toше - You Tube -

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторПорака
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 33
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Сре Aвг 20, 2008 8:43 pm

Епа тоа ми е наjумилената песна во последно време. Многу се радвам дека я наjдов на Youtube:
F.K. Makedonija Gjorce Petrov


https://www.youtube.com/watch?v=h8RmSVBPm6s

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Сре Aвг 20, 2008 8:52 pm

batbayan
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пет Aвг 22, 2008 12:06 am

Tose Proeski - 08/07/1999 - Lizgaliste - Pobegni
https://www.youtube.com/watch?v=yUyvtoTi3js&feature=related


Tose Proeski - Hello (Lizgaliste 1999)
https://www.youtube.com/watch?v=JvBo9NIGVZ4&feature=related


Tose Proeski - 08/07/1999 - Lizgaliste - Tvoite baknezi..
https://www.youtube.com/watch?v=wLuQ8al4R4g&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Aвг 24, 2008 3:17 pm

Toše Proeski - Gold Medal

https://www.youtube.com/watch?v=Orl8PCvehHQ&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Aвг 24, 2008 3:20 pm

Tose Proeski-Last Interview 1/5 (15.10.2007)
https://www.youtube.com/watch?v=5eX8DinOpUw&feature=related

Tose Proeski-Last Interview 2/5 (15.10.2007)
https://www.youtube.com/watch?v=9Q2w9DuQeOM&feature=related

Tose Proeski-Last Interview 3/5 (15.10.2007)
https://www.youtube.com/watch?v=QBAUZzGpIdM&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Aвг 24, 2008 3:22 pm

Tose Proeski-Last Interview 4/5 (15.10.2007)
https://www.youtube.com/watch?v=HWwI_lW90B8&feature=related

Tose Proeski-Last Interview 5/5 (15.10.2007)
https://www.youtube.com/watch?v=vZV8vom9gvQ&feature=related

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Нед Aвг 24, 2008 3:27 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:36 pm

Tose prilog na A1
https://www.youtube.com/watch?v=WNCpMxoz8Rk&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:39 pm

tose proeski vo izrael 1
https://www.youtube.com/watch?v=eeHkR9W1BZg&feature=related

tose proeski vo izrael 2
https://www.youtube.com/watch?v=oq03_G-oEpE&feature=related

tose proeski vo izrael 3
https://www.youtube.com/watch?v=kU8ksWll4-s&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:40 pm

tose proeski vo izrael 4
https://www.youtube.com/watch?v=0x2xbdBEa6w&feature=related

tose proeski vo izrael 5
https://www.youtube.com/watch?v=dLDM40nkEYQ&feature=related

tose proeski vo izrael 6
https://www.youtube.com/watch?v=7Q83NLWxo0s&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:41 pm

tose proeski vo izrael 7
https://www.youtube.com/watch?v=p-RWQSm4EQc&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:53 pm

Tose Proeski - Zajdi zajdi (uzivo, gitara)
https://www.youtube.com/watch?v=LKRaXPYSzKY

Tose Proeski-Zajdi, zajdi(Bravo shou)-R.I.P.
https://www.youtube.com/watch?v=Ay2o-KK8vmo&feature=related

Tose Proeski- Zajdi zajdi
https://www.youtube.com/watch?v=5mNGd3lKKR8&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:56 pm

Tose Proeski -Zajdi Zajdi
https://www.youtube.com/watch?v=VSllN95UKow&feature=related

Toše Proeski (1981 - 2007)-Moj Dilbere
https://www.youtube.com/watch?v=hH6TXWQsdcM&feature=related

Tose Proeski - "Bacila je sve niz rijeku" - Sarajevo 2006.
https://www.youtube.com/watch?v=l3iiflotgYw&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 8:59 pm

Tose Proeski & Aki Rahimovski "Jesen u meni"
https://www.youtube.com/watch?v=69yUo4Fr0b0

TOSE PROESKI - JANO MORI
https://www.youtube.com/watch?v=ZY8Q6nL-MP0&feature=related

Tose Proeski i Arija - Jano mori
https://www.youtube.com/watch?v=k4U60OFlQLc&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:02 pm

Tose Proeski i Arija - Parahodot
https://www.youtube.com/watch?v=CVz2zn2jh_M&feature=related

Tose Proeski & Naum Petreski Duet - Ima li pesna
https://www.youtube.com/watch?v=2icGv7mYGSA

Tose Proeski - Ostani do kraj (SPOT ORIGINAL)
https://www.youtube.com/watch?v=Ba3BSzySb30&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:06 pm

Tose Proeski - First INTERNATIONAL Performance 2000
https://www.youtube.com/watch?v=8U908eJcoCE&feature=related

Tose Proeski - Ruski Rulet (Utrecht)
https://www.youtube.com/watch?v=ifar31CCzmM&feature=related

Tose - Soba za taga (Utrecht)
https://www.youtube.com/watch?v=ptYIeNVfm1E&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:14 pm

Tose Proeski and Zeljko Joksimovic in London
https://www.youtube.com/watch?v=EaWueS08-F4

Tose i Esma vo London
https://www.youtube.com/watch?v=kY0D_onBfQs&feature=related

Tose Proeski in London
https://www.youtube.com/watch?v=d66koqjXVFI&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:16 pm

Tose Proeski Melbourne Concert 29/9/07
https://www.youtube.com/watch?v=kkZEZNa9Ht4&feature=related

Tose Proeski Melbourne
https://www.youtube.com/watch?v=3M4U8aqjVks&feature=related

Tose Proeski in Melbourne
https://www.youtube.com/watch?v=-o2OpwZAxV8&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:28 pm

tose proeski melbourne concert
https://www.youtube.com/watch?v=17XG7x3ufv0

tose proeski melbourne concert 2
https://www.youtube.com/watch?v=L1BaVNMuPDA&feature=related

tose proeski melbourne concert 3
https://www.youtube.com/watch?v=LnXYa13no_Y&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:28 pm

tose proeski melbourne concert 4
https://www.youtube.com/watch?v=bNTQUZkJ6mA&feature=related

tose proeski melbourne concert 5
https://www.youtube.com/watch?v=78LW7FwxvxI

tose proeski melbourne concert 6
https://www.youtube.com/watch?v=vEho1hRdW9k
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:31 pm

tose proeski melbourne concert 7
https://www.youtube.com/watch?v=8kDgCQblpx4&feature=related

tose proeski melbourne concert
https://www.youtube.com/watch?v=trIV2kofWD8&feature=related

Tose Proeski - Tajno Moja - Melbourne 29-09-07
https://www.youtube.com/watch?v=KbGhdzLkFvA&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:34 pm

Tose Proeski - Mesecina - Melbourne 29-09-07
https://www.youtube.com/watch?v=uhNvGblWItk&feature=related

Tose Proeski - Vo Kosi Da Ti Spijam - Melbourne 29-09-07
https://www.youtube.com/watch?v=nM9A3TjAJWU&feature=related

Tose Proeski Melb Concert 29/9/07 - Majka na Marika
https://www.youtube.com/watch?v=7WtqwN-l9p4&feature=related

.


Последната промена е направена од aleksandra на Пон Aвг 25, 2008 9:55 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 9:43 pm

Tose Proeski Melb Concert 29/9/07
https://www.youtube.com/watch?v=BNTR25PRhYs

Tose Proeski concert in Melbourne 29/9/07
https://www.youtube.com/watch?v=TW3WAV5D740&feature=related

..извинете ако дуплирав некој...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 11:35 pm

Tose Proeski - Pusti me
https://www.youtube.com/watch?v=bKHpy36ADZc

Tose Proeski - Usni na usni
https://www.youtube.com/watch?v=4CtJs9CicYs&feature=related

Tose u skoli pjeva opereto
https://www.youtube.com/watch?v=mSJtyP0bqGc&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   Пон Aвг 25, 2008 11:39 pm

Tose u skoli Zenica
https://www.youtube.com/watch?v=lnCyAtbsp-4&feature=related

Tose Proeski u Dom porodici
https://www.youtube.com/watch?v=nOa1mPTOiJI&feature=related

Tose Proeski na traekt
https://www.youtube.com/watch?v=_NPlibuEIhs&feature=related
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Toше - You Tube -   

Вратете се на почетокот Go down
 
Toше - You Tube -
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 9Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Спотови, ТВ програми, видеа...-
Отиди до: