HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Радио

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Радио   Пон Jул 14, 2008 1:18 pm

LJUDI ZABORAVITE PRE LJIGAVO JE


Последната промена е направена од sesy на Вто Jул 15, 2008 2:38 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пон Jул 14, 2008 2:45 pm

...kade?....malku ne razbiram...... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пон Jул 14, 2008 3:05 pm

sada u ovaj petak poslije 20 sati to je radio i okupit ce se svi članovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пон Jул 14, 2008 3:07 pm

ok.... ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пон Jул 14, 2008 4:47 pm

nista i ja sam tamo jer sam sve dogovorila sa dj samo dodite bit ce ludo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пон Jул 14, 2008 6:58 pm

ej aj help so e ova ne rabiram??tnx
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Вто Jул 15, 2008 12:04 am

Angela напиша:
ej aj help so e ova ne rabiram??tnx

ни ја не разбирам ај нека подобјасни некој подетално и по моќност на македонски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Вто Jул 15, 2008 12:17 am

и јас не сфаќам во што е работата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: radio   Вто Jул 15, 2008 11:52 pm

www.radioangel.tk


Последната промена е направена од sesy на Сре Jул 16, 2008 9:44 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Сре Jул 16, 2008 11:14 am

A sta je ovo?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Сре Jул 16, 2008 3:25 pm

не ми е јасно....

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Сре Jул 16, 2008 5:32 pm

to vam je radio tu dolaze svi ljudi koji su dolazili prije kod radio kruseva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Jул 17, 2008 1:27 am

A sta se desilo sa radiom Krusevo?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Jул 17, 2008 1:33 am

Daj sesy objasni ljudima sta se desilo.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Jул 17, 2008 10:00 am

ajde molim te napisi ljudima na makedonski neka dodu ovdje ovdje se skupljaju ljudi iz kruseva tosini prijatelji tu na ovaj neka dodu http://radio.angels.tk/
tu se druzimo


Последната промена е направена од sesy на Саб Jул 19, 2008 4:43 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Jул 17, 2008 10:02 am

radio krusevo ne radi vise niti će vise raditi sada imamo nesta slicno ovdje su svi isti ljudi skoro www.radioangel.com dodite pa se druzimo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Jул 17, 2008 10:08 am

dobro je tamo super je tamo čak ima susjed od anđela
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Чет Jул 17, 2008 2:04 pm

Абе тоа е некое радио кај што се собираат луѓе со го сакаат а и што не го сакаат ТОШЕ ..и шо веројатно пуштаат негови песни и тн... ... као што беше Радио Крушево...
Ја бар така сфатив...

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Пет Jул 18, 2008 10:39 am

smo se nece pustat one zabranjene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Саб Jул 19, 2008 12:30 pm

trenutno samo preko
http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
mozete na radio jer ona se adresa ne otvara server pravi probleme pa putem foruma mozete doci..ubrzo ce biti otklonjen kvar.hvala na razumjevanju
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Саб Jул 19, 2008 2:33 pm

Hvala na obavjestenju.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Саб Jул 19, 2008 4:44 pm

evo nova adresa malo bolji server
http://radio.angels.tk/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Саб Jул 19, 2008 4:47 pm

sesy напиша:
evo nova adresa malo bolji server
http://radio.angels.tk/
A na koj jazik e ova????????????????????

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 37
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Саб Jул 19, 2008 4:52 pm

Ima ljudi koji pisu i na mak, i na bos, srp, hrv...
Hajde ovu cemo temu spojiti sa temom radio, jer je postala ista.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Радио   Саб Jул 19, 2008 6:37 pm

pa to je ustvari od ljudi iz makedonije i mene radio 3dj su makedonci i pise se svakako kako ko zna svoj jezik ljepo nam je dodite slobodno sto bi rekli cijeli svijet fanova na jednom mjestu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Радио   

Вратете се на почетокот Go down
 
Радио
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Разно-
Отиди до: