HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:27 pm

ејјјјјјјјј....и јас го сакам Ѓорги Крстевски...обожавам да идам на негови свирки.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:32 pm

Коj ви е наjнеомилен од македонската естрада?
batbayan i aleksandra, да не сте вие заљубени?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:37 pm

cherry напиша:
Коj ви е наjнеомилен од македонската естрада?
batbayan i aleksandra, да не сте вие заљубени?

...да да видов дека е најнеомилен али си викам дај да си пишам....
...мислев најнеомилен ама не ми текнува.... у моментов по се изгледа сите ги сакам.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:37 pm

cherry напиша:
Коj ви е наjнеомилен од македонската естрада?
batbayan i aleksandra, да не сте вие заљубени?

Не моj така и двете сме женски все пак

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:40 pm

batbayan напиша:
cherry напиша:
Коj ви е наjнеомилен од македонската естрада?
batbayan i aleksandra, да не сте вие заљубени?

Не моj така и двете сме женски все пак

Не дека сте заљубени една во друга, пу пу пу...
Велам да не сте заљубени па ja згрешивте темата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:41 pm

cherry напиша:
batbayan напиша:
cherry напиша:
Коj ви е наjнеомилен од македонската естрада?
batbayan i aleksandra, да не сте вие заљубени?

Не моj така и двете сме женски все пак

Не дека сте заљубени една во друга, пу пу пу...
Велам да не сте заљубени па ja згрешивте темата

jaoooooooo....hahahhahaha......eeee me iznasmeavte sega.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:43 pm

cherry напиша:
batbayan напиша:
cherry напиша:
Коj ви е наjнеомилен од македонската естрада?
batbayan i aleksandra, да не сте вие заљубени?

Не моj така и двете сме женски все пак

Не дека сте заљубени една во друга, пу пу пу...
Велам да не сте заљубени па ja згрешивте темата
Последната промена е направена од cherry на Пон Jул 28, 2008 10:47 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1410
Age : 32
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-06-11

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:44 pm

Извинjaвам се не сум те разбрала правилно

_________________


Тој е горе во височините каде што и секогаш беше. Се наоѓа во темнина. Темнината сме ние, фановите кои чуваме една голема темнина во срцата, бидејќи него повеќе го нема. А на небото има само една сјајна звезда - Тоше, единствена сјајна ѕвезда која секогаш ќе остане да сјае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:46 pm

batbayan напиша:
Извинjaвам се не сум те разбрала правилно

Уживаj, ако не друго барем александра се изнасмеja.
Овде на форумот ако некоj згреши тема, веднаш прашувам што е работава, не мислев ништо лошо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Jул 28, 2008 10:47 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Вто Jул 29, 2008 3:10 amБрееееееее што весело било на темава...ама се изнасмеав и јас....

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivana Dimitrioska
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Aвг 01, 2008 3:24 am

Celata estrada a onaj Lambe samo go emitira Tose pa uste izlegol da ja pee Jovano, Jovanke kako ne mu e sram
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Aвг 01, 2008 4:48 am

Ivana Dimitrioska напиша:
Celata estrada a onaj Lambe samo go emitira Tose pa uste izlegol da ja pee Jovano, Jovanke kako ne mu e sram

ne e deteto tolku krivo...tuku menadzerite onoj Ivo i onoj Darko

mislat deka sega im e sansata Lambe da stane najdobar pejac...ama gadno se zeznale

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ivana Dimitrioska
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 2
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Aвг 01, 2008 1:20 pm

Vistina e deka se zeznale nikoj nikogas nema da go stasa Tose a najmalku Lambe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Aвг 18, 2008 1:58 am

najneomilenen mi e definitivno Marjan Stojanovski!!!!!koza mi se ezi od nego,dobivam nagon za
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пон Aвг 18, 2008 2:28 am

I mene Marijan Stojanovski mi e najneomilen,a od zenskite Elena Risteska..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
didi47
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 10
Локација : Stara Zagora, Bulgaria
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Чет Aвг 28, 2008 2:24 pm

Никой не може да изпее песните както ТОШЕ, стига са го копирали. Всеки е толкова индивидуален. Почивай в мир дете.
А какво става с неговият бенд, нищо не се пише за момчетата?
Желая ви много положителни мигове!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Чет Aвг 28, 2008 3:38 pm

didi47 напиша:
Никой не може да изпее песните както ТОШЕ, стига са го копирали. Всеки е толкова индивидуален. Почивай в мир дете.
А какво става с неговият бенд, нищо не се пише за момчетата?
Желая ви много положителни мигове!

epa bendot mislam deka prvite nekolku meseci ne svirea...a sega mislam deka si prodolzija so rabotata

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 49
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-08-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Чет Aвг 28, 2008 9:14 pm

Da, si prodolzuvaat so rabotata.
Pa, videte, BLUE FUNKY INDIVIDUALS ne bea negov band, toj band sviri i so drugi pejaci no i sam ;) po barovi :)

Inaku, najneomilen od makedonskata estrada mi e isto taka Marjan Stojanovski :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Aвг 29, 2008 2:26 am

Тони зен, Јованов, Тврдич,Ристеска

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Aвг 29, 2008 2:56 am

аууу...ни јас не го сакам Јован Јованов...а ни Елена Ристеска(напуваната)....хихихи...ама ич...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Пет Aвг 29, 2008 3:25 am

Tvojata senka напиша:
Тони зен, Јованов, Тврдич,Ристеска

AHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA
HAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

ti ke me umres nekoj den

_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Чет Сеп 18, 2008 6:19 pm

1.Едно отепано створење шо не сакам име да му спомнам се мисли е ѕвезда...
2.Јованов алиас Геј Геј со неговите од партија: Елвир Мекица-Тврдич-Пекинезерич , Елена ,
Тони ака Фен ака со глаа у ѕид, Сфрчак , Адријан се гаџа, Ева не знае да пева, ......леле долга листа...бре...не ми текнува ама има уште многу!
После ТОШЕ - потоп!!!!!!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die


Последната промена е направена од Tvojata senka на Пет Сеп 19, 2008 1:55 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Чет Сеп 18, 2008 6:56 pm

...ме изнасмеа...
...во право си...и тие се моите нај НЕ фаворити...бљак... ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emi
Член
Член
avatar

Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   Чет Сеп 18, 2008 10:43 pm

osven tose nikoj.Od sekogas mi bil smo toj najomilen i nema drug da go zameni
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Koj vi e najneomilen od makedonskata estrada?
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Музика-
Отиди до: