HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Златна Фотогалерија

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Златна Фотогалерија   Нед Мај 11, 2008 7:44 pm

ова галерија е наменета за оние слики што мислите дека до сега не се објавени на нет, најчесто тоа би биле вака скенирани или сликани од списанија, кој ке стави такви слики во оваа тема ке влезе во групацијата на VIP личности и ке седи така една недела, значи еден вид игра а сепак ке ги исцрпиме сите слики од тоше! еве нешто од мене_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Нед Мај 11, 2008 8:06 pm

woow stvarno zlatna galerija

samo poslednata ja imam videno ova bese kalendar vo kujna sto ni stoese
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Нед Мај 11, 2008 9:07 pm

malce bi bilo tesko da najdeme sliki sto gi nema skoro sekoj fan na tose ama... ke se potrudime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Нед Мај 11, 2008 9:47 pm

епа еве вака како овие

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Нед Мај 11, 2008 10:37 pm

Tosence te sakam najpojkeeeeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Мај 12, 2008 1:07 pm


ste ja videle ovaa nekogas?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Мај 12, 2008 1:59 pm

јас не

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Ane
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-21

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Мај 12, 2008 9:41 pm

и јас не а зошто пишува на секоја слика tose-mk.forumotion.com

_________________
"Од небо нек' се спуштаат и громови на душа, само да Ти чујам Глас..."
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пон Мај 12, 2008 10:48 pm

najdov sliiikaaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Вто Мај 13, 2008 12:27 am

Fala za slikickata prekrasna e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Вто Мај 13, 2008 12:30 am

Ane напиша:
и јас не а зошто пишува на секоја слика tose-mk.forumotion.com


хехе мала реклама за другите форуми


доста беше јас да гледам реклами решив и да рекламирам малку


инаку сеа ива ке биде VIP една недела

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Пет Мај 16, 2008 12:46 am

Super fotki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Вто Јун 10, 2008 8:04 pm

ej a ovaa ja znaete :D??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Вто Јун 10, 2008 11:09 pm

ја имам сретнато

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Сре Јун 11, 2008 8:43 pmВратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
antonela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 140
Age : 35
Локација : Hrvatska
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-06-01

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Сре Јун 11, 2008 8:46 pm


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Сре Јун 11, 2008 10:05 pm

Незнам што имате али еве неколку

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Сре Јун 11, 2008 11:14 pm

фала, ги немав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 12, 2008 12:49 pm

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 12, 2008 2:21 pm

Pa i ne e bas zlatna galerijava...ali..aj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
iva
Член
Член
avatar

Број на мислења : 227
Age : 27
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-04-30

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 12, 2008 2:27 pm

Tvojata senka напиша:
Pa i ne e bas zlatna galerijava...ali..aj
hehehehe... pa dobro eve jas se izvinuvam sto staviv slika mislev deka ne ste ja videle zasto voglavnom ne ja gledam nikade, mislam ne e mnogu eksponirana...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Јун 14, 2008 1:18 am

FALA PREUBAVI SE
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Саб Јун 14, 2008 4:02 pm

Ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 19, 2008 5:26 pm

Jas imam nekoj problem so internetot i nikako ne mozam da gi vidam slikite sto se na prvata strana od temava a sakam da spodelam so vas nesto mnogu ubavo od licnite fotografii na Tose (ako gi ima slikite veke staveno ne mi zameruvajte ) iako mislam deka ovie sliki retko koj gi ima .Znam deka ce vi se dopadnat

https://servimg.com/image_preview.php?i=9&u=12549524
https://servimg.com/image_preview.php?i=10&u=12549524
https://servimg.com/image_preview.php?i=12&u=12549524

Uzivajte............
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   Чет Јун 19, 2008 5:49 pm

браво тања, со ова ке станеш ВИП член на форумот на една недела

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Златна Фотогалерија   

Вратете се на почетокот Go down
 
Златна Фотогалерија
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 10Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Мултимедија :: Фотографии-
Отиди до: