HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Поддршка за Љиља

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 7:16 pm

Здраво!
Јас сум нов член (инаку член сум и на хрватскиот форум)...супер е и овој форум...
Тука во оваа тема можеме да изразиме подршка кон Љиља (премногу е добра...и многу си ја сакам)
.....сепак таа беше еден голем дел од животот на нашиот Тоше...


Последната промена е направена од **Kate** на Пет Ное 28, 2008 5:55 pm. Мислењето е променето 5 пати. (Reason for editing : Корегиран насловот на темата, додадено "д" во подршка)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 7:31 pm

...да не ја сакаше Тоше немаше толку долго да дозволи да му биде менаџерка ...така да ја има мојата подршка.... ..


Последната промена е направена од aleksandra на Сре Jул 09, 2008 8:23 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tvojata senka
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 1001
Age : 30
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
9 / 1009 / 100

Registration date : 2008-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 7:56 pm

Е Љиљаааааааааа...е ЦАРИЦА!!!!!!!!!!!!!
Ја сааааааааааааакааааааааааааааааааааааам!

_________________
I kept you, my love
Within a blink of an eye
Kept you forever
Heroes never die
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 8:05 pm

злато е бе колку сакам да ја гушнам


инаку Кате да знаеш кој е од другава страна на мониторов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
rozeta193
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 1334
Локација : МАКЕДОНИЈА
опис: : ТОШЕ ФАН
Репутација :
3 / 1003 / 100

Registration date : 2008-05-17

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 8:07 pm

браво за Љиља...ја има мојата поддршка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 8:34 pm

ja obozavam ,navistina mnogu ja cenam i vo celost ja ima mojata podrska.Lilja te obozavam.pred se zosto zosto navistina iskreno go saka TOSE i seuste kako i site nie ne moze da se pomiri so realnosta ,se gleda deka najverni prijateli i se solzite i tagata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 8:35 pm

kate bravo za temava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 9:00 pm

ROYAL напиша:
злато е бе колку сакам да ја гушнам


инаку Кате да знаеш кој е од другава страна на мониторов
Ne....koj e
Inaku srcence mi e tetka Ljilja....mnogu si ja sakam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 9:09 pm

Кејт па јас сум бре твојот некогашен другар од клас, Манев


иначе сеа ја гледав Лиља на А1 ке ме расплачеше тажно беше... ке се обидам да ви го донесам за download

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 9:15 pm

Manev.......lele.....kaj si be?.....so prais tuka?
Inaku i jas ja gledav i placev
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 9:47 pm

Ova e Gagi (lebed)
Slikano e vo kompleksot kade sto zivee tetka Ljilja.
Inaku mnigu e cuden, zivee sam a lebedite sekogas ziveat vo par. Pred nekoja godina mu donesoa zenka lebed, ama ona pobegna i Gagi ostana da zivee sam.
No pocudno e toa sto lebedot cesto dovagja kaj tetka Ljilja i tropka so klunceto na nejzinata vrata.
Togas ona mu otvara i go pusta vnatre, mu dava "kekse" (kako ona sto gi vika) ....a koga nema da ja vidi nekolku dena izleguva od ezeroto i ja ceka pred vrata.
Mnogu e mil...mene duri mi dozvoli da go pogalam (sto ne e voobicaeno za sekoe zivotno)
Eve slika so nego...


Последната промена е направена од **Kate** на Пет Ное 28, 2008 5:58 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 9:57 pm

...лелеееее....сонцее.....аиииии......интересно....


Последната промена е направена од aleksandra на Сре Jул 09, 2008 10:03 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:01 pm

Кате....ај кажи нешто повеќе за Тоше.... .... ...ако сакаш... ...а со Тоше лебедчето какво беше....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:09 pm

aleksandra напиша:
Кате....ај кажи нешто повеќе за Тоше.... .... ...ако сакаш... ...а со Тоше лебедчето какво беше....
Hehe...pa neznam kakvo bese lededceto so Tose...ana ima edna slika so nego i Gagi ...aj ke ja pobaram i ako ja najdam ke ja stavam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:16 pm

**Kate** напиша:
Manev.......lele.....kaj si be?.....so prais tuka?

хехе како бе што праам па јас сум фан на Тоше и плус јас го направив форумов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:20 pm

**Kate** напиша:
aleksandra напиша:
Кате....ај кажи нешто повеќе за Тоше.... .... ...ако сакаш... ...а со Тоше лебедчето какво беше....
Hehe...pa neznam kakvo bese lededceto so Tose...ana ima edna slika so nego i Gagi ...aj ke ja pobaram i ako ja najdam ke ja stavam

јупиииии..... ...едвај чекам... ... ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:33 pm

еве нешто за интервјуто со Љиља а наскоро ке ги ставам двата дела за download


http://www.exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=4357

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:42 pm

ROYAL напиша:
**Kate** напиша:
Manev.......lele.....kaj si be?.....so prais tuka?

хехе како бе што праам па јас сум фан на Тоше и плус јас го направив форумов
Da?.......Bravo
Ali aj da ne bideme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Kate**
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 23
Age : 29
Локација : Skopje
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-09

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 10:43 pm

ROYAL напиша:
еве нешто за интервјуто со Љиља а наскоро ке ги ставам двата дела за download


http://www.exclusive.com.mk/article_item.asp?artid=4357
Leleeeeeeee neeeeeeeeee
Ke me nateras pak da placam ....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 11:26 pm

еве ако сакате да го симнете

http://tose-mk.forumakers.com/forum-f9/topic-t298.htm

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
sesy
Член
Член
avatar

Број на мислења : 134
Age : 38
Локација : Hrvatska
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-22

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Сре Jул 09, 2008 11:32 pm

jadna zena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://toseproeski.forumotion.com/index.htm
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 3:54 am

Kate eve ja slikata sto mi ja pobara...


_________________
Never born
Never died
Just visited Earth between 25.01.1981 - 16.10.2007
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 4:12 am

...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marice
Член
Член
avatar

Број на мислења : 215
Репутација :
2 / 1002 / 100

Registration date : 2008-05-22

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 9:22 am

ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja ljilja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   Чет Jул 10, 2008 10:02 am

Стварно ептен ја сакам женава и не можа да ги разберам онии што ја критикуваа,па сите сме свесни колку таа го сакасе Тоше(го гледаше како свое дете) и колку неговата кариера тргна во нагорна линија отако дојде таа.Ја има целосната моја поддршка.
Колку само ме расплака кога во интервјуто за ексклузив на првото прашање "што работите во моментов" таа одговори "јас сум менаџерка на Тоше Проески"...........

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Поддршка за Љиља   

Вратете се на почетокот Go down
 
Поддршка за Љиља
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: