HomeПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Какви серии гледате

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
Universal*
Член
Член
avatar

Број на мислења : 302
Age : 29
опис: : Перса фан
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Јун 07, 2008 4:53 am

Lele so tie izgubeni :D:D:D:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
BiG_kIsS
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 24
Age : 28
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Јун 14, 2008 5:01 pm

Изгубени се закон :) Иначе ги гледам на Fox Life скоро сите серии... Највеќе House, Ghost Whisperer и Kitchen Confidential....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Јун 14, 2008 5:51 pm

Joj kako ti zavidim na tom kanalu...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Јун 14, 2008 7:17 pm

voved vo anatomija, 24, ne davaj se nina, , ja obozavav ocajni domakinki , i cat pat zabraneta ljubov.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angela
Член
Член
avatar

Број на мислења : 159
Age : 27
Локација : Struga
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-04-29

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Јун 14, 2008 7:38 pm

Samo zabraneta ljubov i ne davaj se nina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tanja_07
Член
Член
avatar

Број на мислења : 80
Age : 31
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-15

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Чет Јун 19, 2008 10:47 am

CSI ,voved vo anatomija -definitivo ZAKON SE GI OBOZAVAM
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bibe_tose
Член
Член
avatar

Број на мислења : 614
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пон Јун 23, 2008 10:45 pm

da ,i na mene omileni mi se CSI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пон Јун 23, 2008 11:30 pm

само CSI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
Moni
Член
Член
avatar

Број на мислења : 240
Age : 27
Локација : Stip
опис: : Тоше засекогаш
Репутација :
1 / 1001 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Вто Јун 24, 2008 12:37 am

Сеа ги гледам и СЕРАНОВИ, колку што можам поредовно, ама мнооооогу се интересни, ептен јака серија...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Јун 25, 2008 9:08 pm

Hihihi na Novoj sada prikazuju navecer NCIS i to dvije epizode odjednom.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Јун 25, 2008 11:40 pm

јас сега гледам Casi Angeles

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
Eli
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-04-14

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Јун 27, 2008 5:22 am

LudaMala напиша:
Hihihi na Novoj sada prikazuju navecer NCIS i to dvije epizode odjednom.

dada i jas gledam....vcera bese interesno

inaku najvise gledam LOST....denovive treba da ja zemam poslednata sezona
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
bavarec
Член
Член
avatar

Број на мислења : 184
Age : 25
Локација : Пештани
опис: : FCB Support
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Јун 27, 2008 8:53 pm

Мене Lost ме нервираат, од почетокот ги гледав ама...нз станува глупо, а многу ги сакав и „Friends“ па сега ги гледам репризите на HRT
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bayernmkd.wordpress.com
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Број на мислења : 1483
Age : 36
Локација : Олимпијски град
опис: :
Репутација :
5 / 1005 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Јун 27, 2008 8:54 pm

Friends su odlicni...Hihihi...Joey je lutkica.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
cherry
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 1127
Age : 37
Локација : Далеку од тебе
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пон Јун 30, 2008 8:50 am

LudaMala напиша:
Friends su odlicni...Hihihi...Joey je lutkica.

Мене оваа сериja воопшто не ми е интересна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Нед Jул 13, 2008 6:05 pm

[quote="cherry"]
LudaMala напиша:
Friends su odlicni...Hihihi...Joey je lutkica.

Мене оваа сериja воопшто не ми е интересна[/quot

не ти е интересна?????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zorana
Член
Член
avatar

Број на мислења : 780
Age : 26
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
6 / 1006 / 100

Registration date : 2008-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Нед Jул 13, 2008 6:08 pm

иначе ја сеа на распуст имам повеке време па гледам по некоја али кога сме у школо не гледам ни една сеа моментално најдобра ми е серанови дури станувам(или воопшто не легнувам)за да ги гледам дека се рано сабајле мн се закон ...ги обожавам...ина4е гледам нина,забранета љубов....и ... па тие...а сега и friends пак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simi
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 29
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-07-27

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Нед Jул 27, 2008 2:13 pm

Jas gi gledum CASI ANGELES i SERANOVI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ElizaBeta
Член
Член
avatar

Број на мислења : 342
Age : 31
Локација : Skopje
Репутација :
4 / 1004 / 100

Registration date : 2008-04-16

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Саб Aвг 16, 2008 2:52 am

Ne davaj se Nina,Zabraneta ljubov,Ocajni domakinki,Voved vo anatomija,Gordosta na Ratkaevi.. toa e se sto mi tekna vo momentov deka gledam ili sum gledala..:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
simonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 48
Age : 22
Локација : doma
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-09-26

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Нед Окт 12, 2008 1:25 pm

очајни домаќинки, анѓели,понекад серанови, и пнекад некои серии на пинк(кога немам што да правам)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Yani_Tose
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 5
Age : 27
Локација : София
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-12-22

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Вто Дек 23, 2008 10:06 pm

Гледам тв новели...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
grkovicvanja
Член
Член
avatar

Број на мислења : 701
Age : 25
Локација : Srbija
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Јан 14, 2009 10:33 pm

Rebelde i Seranove
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aleksandra
Активен
Активен
avatar

Број на мислења : 1601
Age : 35
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
18 / 10018 / 100

Registration date : 2008-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Сре Јан 14, 2009 11:51 pm

Се ќе биде добро....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Број на мислења : 2179
Age : 29
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
11 / 10011 / 100

Registration date : 2008-04-13

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Јан 30, 2009 9:18 pm

Rebelde, LaLola и Sos Mi Vida

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tose-mk.forumakers.com
lokofenka
Нов Член
Нов Член
avatar

Број на мислења : 31
Локација : Bulgaria,Plovdiv
Репутација :
0 / 1000 / 100

Registration date : 2008-05-11

ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   Пет Јан 30, 2009 10:56 pm

House M.D , Gray's anatomy & Instant Star :P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://bglovetose.18.forumer.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Какви серии гледате   

Вратете се на почетокот Go down
 
Какви серии гледате
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Забава :: Телевизија-
Отиди до: