Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали Тоше ви се има појавено на сон

Go down 
+36
KaTee
bibi_pmk
mala
ivizvezdicka
eli_mk
Tanjuska
kikosk
AlmostAnAngel
elena_pp
batbayan
*srcka****
julija
aleksandar pocev
dadi4ka
sesy
bavarec
Eli
emi
zorana
hristina
marice
Angela
tanja_07
Tvojata senka
micsvet@yahoo.com
bibe_tose
iva
LudaMala
gaga-voli-toseta
danielajovanovik
cherry
Chris
aleksandra
Ane
Moni
tose
40 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторПорака
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 6:02 pm

ne znaev
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 8:01 pm

Tvojata senka напиша:
Добро луѓе темава е дали Тоше вас ви се има појавено на сон...ај да не прераскажуваме веќе се и сешто, за што не сме сигурни. Дискусијава е завршена.Ако нешто сакате за тоа да зборите,да се убедувате имате приватни пораки.
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 203686 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 203686 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 203686

у право си
Вратете се на почетокот Go down
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeЧет Aвг 28, 2008 5:38 pm

lugjevo zborat i ke zborat se i sesto... ne bi bilo fer i nie-fanovite da sirime nesto za sto ne sme voopsto sigurno...
Вратете се на почетокот Go down
eli_mk
Нов Член
Нов Член
eli_mk


Број на мислења : 13
Age : 33
Локација : Македонија
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-02

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 5:50 am

Јас го сонувам доста често а последниот пат кога го сонував бев на некоја негова промоција и се качив на бина да се сликам со него и откако се сликав ме прегрна силно и почна да плаче и ми рече: ми негостигате премногу...вас ве сакам највеќе,немојте никогаш да ме заборавите Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 90386 и кога сакав да му кажам дека никогаш не го заборавивме ми се изгуби...
Вратете се на почетокот Go down
Ane
Модератор
Модератор
Ane


Број на мислења : 711
Age : 32
Локација : Кичево, Македонија
опис: : Тоше фан
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 10:05 pm

eli_mk напиша:
Јас го сонувам доста често а последниот пат кога го сонував бев на некоја негова промоција и се качив на бина да се сликам со него и откако се сликав ме прегрна силно и почна да плаче и ми рече: ми негостигате премногу...вас ве сакам највеќе,немојте никогаш да ме заборавите Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 90386 и кога сакав да му кажам дека никогаш не го заборавивме ми се изгуби...
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 90386 ...само да знае колку нас ни недостига...сигурна сум дека знае.. Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 39121 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 825168
Вратете се на почетокот Go down
eli_mk
Нов Член
Нов Член
eli_mk


Број на мислења : 13
Age : 33
Локација : Македонија
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-12-02

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeВто Дек 02, 2008 11:50 pm

Сигурно тој тоа го знае...и го гледа,но ми беше многу криво што не успеав да му го кажам тоа на сонот. Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 90386 Се надевам ке ме посети пак па ќе имам прилика да му кажам Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 898162
Вратете се на почетокот Go down
ivizvezdicka
Нов Член
Нов Член
ivizvezdicka


Број на мислења : 6
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-18

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeЧет Јан 29, 2009 7:12 am

јас го имам сонувано два пати.. првиот пат никогаш нема да го заборавам...:'( со мајка ми и братучедка ми сме ја нашле куката каде што живее ( по некоја случајност беше во мојата населба ) и сме отишле да го видиме. мајка ми заѕвоне на ѕвончето и излезе тоше, ама брзаше... ги одмина сите и дојде само мене ме гушна и ми шепна: "Извини, Ивана, ама морам да одам..." се качи во кола и замина... :( --- вака велат дека тие што ти значеле премногу, кога ке заминат доагаат да се поздрават со тебе :(
Вратете се на почетокот Go down
mala
Нов Член
Нов Член
mala


Број на мислења : 3
Age : 36
Локација : Bulgaria / France
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-05-30

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeСре Окт 07, 2009 5:16 am

jas go imam sonuvano 3-4 puti. Najvazno e toa sto sonuvah vo 2rija son. Sekoj pat peeme i e sreken, a togas me prasuva 'Ke mi izpolnis li edna poruka?' i jas rekov 'Da' i toj mi kaza 'Kazi na site da ne zaboravat da se sakaat kako sto jas gi sakav i deka se uste gi sakam' i toa bese :)
Вратете се на почетокот Go down
bibi_pmk
Нов Член
Нов Член
bibi_pmk


Број на мислења : 14
Age : 50
Локација : Skopje - Makedonija
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-06-02

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeПет Окт 09, 2009 3:47 pm

Jas dodeka beshe ziv go sonuvav mnogu pati, a veruvale ili ne otkako otide kaj ANGELITE niednash ne sum go sonuvala. Mnogu mi e teshko shto nemozam barem na son da go vidam. Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 969969 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 776885
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeНед Окт 11, 2009 4:11 pm

Ако има некој што би сакал својот сон да го раскаже во емисија, нека ми пише на ПП ке се договориме, на 16 пак ке се прави емисија
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
KaTee
Нов Член
Нов Член
KaTee


Број на мислења : 4
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-10-12

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeПон Окт 12, 2009 5:27 pm

Досега не ми се има појавено.....едно нешто што не поврзува е тоа што имаме роденден на исти ден... 25 Јануари.....
Вратете се на почетокот Go down
hazmin
Нов Член
Нов Член
hazmin


Број на мислења : 16
Локација : nekade so mislite nakloneti kon TOSE
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-06-27

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeСаб Фед 06, 2010 2:12 pm

Само еднаш ми се има појавено на сон и ми зборуваше нешто...Се сеќавам дека утрото имав треска и не одев на училиште...а бледа ми е сликата за сонот,сепак среќна сум што го сонив Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 607517
Вратете се на почетокот Go down
jasiti
Нов Член
Нов Член
jasiti


Број на мислења : 28
Age : 42
Локација : DO TEBE
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-11-01

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeСаб Фед 06, 2010 7:25 pm

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 883767 ..da vi kazam moja prikazna : jas odam na rabota od 5.30 casot vo konfekciska fabrika .Cela nok nemozev da spijam. Zab me bolese, glava me bolese, nemav, ednostavno, son.Koga stanav za na rabota veke uste me bolese zab, no otidof. Tamu rabotam, so rabotam, zabot nikako ne stivnuvase i otidov na zabolekar. Na seta maka go istadov okolu 8.35casot. Koga se vrativ na rabota slusam na radio negde okolu 9.00 caasot TOSE DOZIVUVA SOOBRAKAJNA NEZGODA....lele...mislev deka vremeto mi zapre tokmu pred noze. Go soniv po zakopot vecerta sproti drugiot den..so dva angeli od strana, toj megu niv i idea kon mene...luge... bese mnogu sreken ...se smeese na cel glas so niv...tolku se raduvav na sonot sto mislev, za malku, deka ke otidam so niv...kako vo mene da vlegoa... koga sum skoknala..toa bese tolku svesno sto pomisliv deka ke go vidam do mene..ama tuka bea samo moite dve mali zaspani angelcinja. I zatoa vi velam raduvajte se za i toj da bide sreken..ama da vi kazam nesto,...mislam deka mu blazesvam...znaete sto aj da se ljubime i da napravime raj na zemjava ... aaa so veliteaa?! Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 825168
Вратете се на почетокот Go down
renitty
Нов Член
Нов Член
renitty


Број на мислења : 12
Age : 32
Локација : А можевме повеќе да имаме сега,но среќата ко сон ни бега...
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-08-02

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeСаб Фед 06, 2010 11:06 pm

dam sonih go deka se e vratil kaj nas Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 73125
Вратете се на почетокот Go down
http://www.impulse.bg/user/polsko_cveke91
аnalia forever
Нов Член
Нов Член
аnalia forever


Број на мислења : 3
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Right_bar_bleue

Registration date : 2010-02-07

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitimeНед Фед 07, 2010 2:13 pm

Да еднаш го сонував и коа се разбудив нз зашо се чуствувам мн чудно....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 5 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Тоше ви се има појавено на сон
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: