Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали Тоше ви се има појавено на сон

Go down 
+36
KaTee
bibi_pmk
mala
ivizvezdicka
eli_mk
Tanjuska
kikosk
AlmostAnAngel
elena_pp
batbayan
*srcka****
julija
aleksandar pocev
dadi4ka
sesy
bavarec
Eli
emi
zorana
hristina
marice
Angela
tanja_07
Tvojata senka
micsvet@yahoo.com
bibe_tose
iva
LudaMala
gaga-voli-toseta
danielajovanovik
cherry
Chris
aleksandra
Ane
Moni
tose
40 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
iva
Член
Член
iva


Број на мислења : 227
Age : 33
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-30

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeНед Јун 29, 2008 6:13 pm

bibe_tose напиша:
ova sto ke go recam sea go procitav vo Tajnata na Sambala deka angelite kako Tose koga vi se javuvaat na son znaci deka se vasi angeli cuvari i ve predupreduvaat za nesto Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 898162 jas licno veruvam vo toa

sakam da veruvam vo ova zatoa sto go iam sonuvano tose....
TOSE E NAS ANGEL CUVAR... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 73125 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 73125
Вратете се на почетокот Go down
tose
Член
Член
tose


Број на мислења : 66
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-05

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСре Jул 02, 2008 7:57 pm

Еден е Тоше....... Ангелот на небото
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСре Jул 09, 2008 6:47 pm

Ех мене Тоше не ми се појави на сон...ама ми се појави мтв адрија Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 9334 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 9334 ..и Тоше на прво место... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 59148 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 59148 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 59148
Се надевам ќе се оствари сонот... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 178655
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСаб Jул 12, 2008 8:41 pm

samo ke kazam deka mn. go sakam
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 4:01 pm

леле соновиве се надевам дека се вистински затоа што така делуваат, а првоно не е ни сон... се наежив
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
sesy
Член
Член
sesy


Број на мислења : 134
Age : 44
Локација : Hrvatska
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-22

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 5:02 pm

ja ga znam csto sanjati Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 90386
Вратете се на почетокот Go down
http://toseproeski.forumsline.com/index.htm
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeНед Jул 13, 2008 5:37 pm

sesy напиша:
ja ga znam csto sanjati Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 90386
a kako//daj opisi nekoj son...mislam ako sakas.. Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 203686
Вратете се на почетокот Go down
dadi4ka
Нов Член
Нов Член
dadi4ka


Број на мислења : 5
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-14

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeЧет Aвг 14, 2008 3:25 am

Jas go imam sonuvano 2 ili 3pati ne se sekavam bas...sonuvav deka toj e okolu naseto u4iliste i normalno site trcat po nego i jas odam i mu velam daj mi avtogram i toj mi dade ama nisto ne zboruvase potoa mu rekov da se slikame i se slikavme ama na slikata ne izleze toj tuku sama jas(ova go imam sonuvano poveke pati kako se slikam so nego ama na slikata samo jas)...lele kolku sum placela koga stanav sami mi tecea solzite
drugiot bese:svesno vo son znaev deka e mrtov ama imalo glasnini deka e ziv i bil vo nekoja zgrada 25stan i odam jas so drugarkite i izleze eden covek i ni rece deka go nema tose i slevame dole pred zgrada sto da vidam narod i kovceg so makednoskoto zname...a dr son imam pak sonuvano deka prevel sobrakajka ama deka e ziv i nema da pee podolgo vreme
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 5:16 am

баш синока го сонував Тоше и ми текна сеа кога го разгледував форумов да напишам...
тоа беше најубавиот сон во мојот живот ...
поминував накај еден хотел и ја видов колата на Тоше,влегов во хотелот да го побарам и кога го видов му се фрлив да го гушкам и бацувам му викав те сакам, те сакам а он ми се смееше и ми ре4е и јас те сакам незнаете колку беше реално... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 39121 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 39121 не сакав да се разбудам ...најнајубавиот сон шо некогаш сум го сонувала..ама кога се разбудив и кога видов дека е само сон Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 39121 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 39121
го сакаааааам Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 39121
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 825168
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 1:52 pm

леле Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 776885 колку е тажно што никогаш повеќе нема да го видиме
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
aleksandar pocev
Нов Член
Нов Член
aleksandar pocev


Број на мислења : 2
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 9:14 pm

lele be luge zasto ne go ostavite tose da si po4iva vo mir
a vie sto napravivte prikazni i toa se samo gluposti po moe
a za tava koj i da go e sonuval ne mozat da se slu4uvaat takvi raboti vo realnosta tuku toa e samo eden son ili vizija
OSTAVETE GO TOSETO NASIOT ANGEL DA PO4IVA U MIR
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:00 pm

A ko mu ne da da počiva u miru? Mi samo želimo da ga se sjećamo i da podijelimo sa drugima svoju bol. Ja ne vidim ništa loše u tome što ljudi opisuju svoje snove.
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:08 pm

aleksandar pocev напиша:
lele be luge zasto ne go ostavite tose da si po4iva vo mir
a vie sto napravivte prikazni i toa se samo gluposti po moe
a za tava koj i da go e sonuval ne mozat da se slu4uvaat takvi raboti vo realnosta tuku toa e samo eden son ili vizija
OSTAVETE GO TOSETO NASIOT ANGEL DA PO4IVA U MIR

тука НЕКОЈ го искажува својот сон за да го сподели со нас (кој by the way е нешто лично) а ти се осмелуваш да кажеш дека се приказни??!

стварно не ти е во ред ова
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
julija
Нов Член
Нов Член
julija


Број на мислења : 1
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-07

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:18 pm

ne znam kolku imate informacija deka tose go zenele

jas licno se uveriv,na negoviot grob ima spernice vo forma na srce(kade bi trebalo da stojat prsteni) i deckoto koj go cuva grobot mi kaza deka go zenele.....so pop....vo prisustvo na majka mu,tatko mu,sestra mu....
Вратете се на почетокот Go down
*srcka****
Нов Член
Нов Член
*srcka****


Број на мислења : 9
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:34 pm

julija напиша:
ne znam kolku imate informacija deka tose go zenele

jas licno se uveriv,na negoviot grob ima spernice vo forma na srce(kade bi trebalo da stojat prsteni) i deckoto koj go cuva grobot mi kaza deka go zenele.....so pop....vo prisustvo na majka mu,tatko mu,sestra mu....


не разбирам... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 63820
Вратете се на почетокот Go down
batbayan
Модератор
Модератор
batbayan


Број на мислења : 1410
Age : 38
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-11

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:39 pm

I jas ne mozam da si prevedam spernice i zenele. Ke mozeli nekoj da mi gi obesni so drugi sborovi za da gi razbera Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 5690
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 10:44 pm

сака да каже дека му правеле СВАДБА, ВЕНЧАВКА...

не знам ова колку е точно никаде не сум слушнал но ми изгледа чудно и изопачено како можат да женат мртов човек? дали тоа он го сака првин? или тоа не е важно
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
batbayan
Модератор
Модератор
batbayan


Број на мислења : 1410
Age : 38
Локација : Далеку од тебе, но засекогаш во срцето и мислите ми
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-11

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeПет Aвг 15, 2008 11:03 pm

ROYAL, благодаря за уточнението. Нели во една песна се пее дека ке женjaт Миле Попjорданов за црната земjа. Да не би тоа да е некаков ритуал, коjто се прави на гробот за успокоение на душата на починалиja ?
Вратете се на почетокот Go down
bibe_tose
Член
Член
bibe_tose


Број на мислења : 614
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-20

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСаб Aвг 16, 2008 1:25 am

E,ova prvpat go procitav so vencavkava....neznam sto da recam ,mislam deka se pretera so rekla kazala...se izvinuvam ako e ova vistina,sto mislam deka e premnogu cudno.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 876699
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
Chris


Број на мислења : 2179
Age : 34
Локација : СКОПЈЕ
опис: : RBD FAN
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue11 / 10011 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-13

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСаб Aвг 16, 2008 4:42 am

али ако е вистина тогаш се отидени во крајност... од кај знаат дали сакал да се жени?
Вратете се на почетокот Go down
https://tose-mk.forumakers.com
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСаб Aвг 16, 2008 3:07 pm

julija напиша:
ne znam kolku imate informacija deka tose go zenele

jas licno se uveriv,na negoviot grob ima spernice vo forma na srce(kade bi trebalo da stojat prsteni) i deckoto koj go cuva grobot mi kaza deka go zenele.....so pop....vo prisustvo na majka mu,tatko mu,sestra mu....

ајдееееееее
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСаб Aвг 16, 2008 3:13 pm

aleksandar pocev напиша:
lele be luge zasto ne go ostavite tose da si po4iva vo mir
a vie sto napravivte prikazni i toa se samo gluposti po moe
a za tava koj i da go e sonuval ne mozat da se slu4uvaat takvi raboti vo realnosta tuku toa e samo eden son ili vizija
OSTAVETE GO TOSETO NASIOT ANGEL DA PO4IVA U MIR

стварно незнам кој не го остава Тоше да почива во мир ?? Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 63820
и тука темава е отворена за да може да го споделиме тоа што сме го сонувале(ако сме сонувале) со другите ...
нема потреба да се измислуваат приказни и како што кажа ројал тоа е нешто лично пред се лично искуство....
Вратете се на почетокот Go down
elena_pp
Нов Член
Нов Член
elena_pp


Број на мислења : 7
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-08

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeНед Aвг 17, 2008 3:59 pm

па да не претерам ама тоше ми е на сон ...па преку една ноќ....секогаш соновите ми се јасни како ден...и секогаш кога ке се разбудам се чувствувам многу сигурно...последниот бесе мн чуден:доага тоше кај мене дома ијас цела престрашена (пошто знам дека е мртов- и во сонот)постојано го прашувам шо каде како,и му вела зошто баш кај мене најде да дојдеш од толку пријатели,а тој ми вели- па ми беше досадно дома и решив да дојдам,и плус со позајмена кола од некој другар пошто џип повеке немам(му се уништи во трагичната сообрајкајка).и со плачејне му одам близу до него и му велам-сакам да ти кажам нешто,а тој мене смирисе, не палчи и кажими...и му велам абе сношти на сон ми дојде дома Исус исто како ти сега,а ти идиш денеска....и тој само тивко ми реце:ако сакаш иди со мене во крушево сега кога ќе си одам,ќе те однесам...секако Исус е акопан во крушево...да му запалиш свеќа.
е кога се разбудив да ви казам незнаев дали било јаве или сон......ама душата ми беше могу мирна.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 776885
ТЕ САКАМ АНГЕЛЧЕ МОЕ......ВРАТИ СЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
elena_pp
Нов Член
Нов Член
elena_pp


Број на мислења : 7
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-07-08

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeНед Aвг 17, 2008 4:33 pm

ова сто ќе ви го казам го немам јас сонувано...го разбрав од една лицност од крусево...ова се случило во првите денови откога почина: имено на човекот што внимава на гобот му се јавила на сон и му рекол: растуркајги цвејќинава и играцкиве,и под нив ќе видш има една дупка а од неа ми течи вода ќе ми скапат нозете...те моЛаМ зациментирај ја....и човеков наеднаш се сепнал од сонот....во моментот дошле мајкаму и таткому и тој му кажал за сонот...и тие му дозволиле да ги растрга цвеќинјата...и кога ги тргнал стварно видел дупка..не мн голема ама имало.... и ја зациментирал... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 90386
ЧУДНИ РАБОТИ СЕ СЛУЧУВААТ...
Вратете се на почетокот Go down
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
AlmostAnAngel


Број на мислења : 49
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitimeСаб Aвг 23, 2008 10:36 pm

e kako ja zacimentiral koga grobot nema spomenik???
Povekjeto se glasini, no i jas gi imam slusnato.

Toa vo vrska so zenidbata, velea deka nekoe devojce od druga zemja dali Srbija ili Hrvatska ili Bosna bese , vo nea vlegol gjavolot li ili ne znam sto t.e. Tose vlegol vo nea i pocnala da se odnesuva isto kako nego i celo vreme kazuvala deka ke prestane da se odnesuva taka ako ja ozenat so Tose na negoviot grob.

I taka vikat deka stvarno go napraile toa :S

Inaku, i jas go imam sonuvano, no jas go vidov mrtov kako voskresna pred mene...strav mi e da zboruvam...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Тоше ви се има појавено на сон
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: