Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали Тоше ви се има појавено на сон

Go down 
+36
KaTee
bibi_pmk
mala
ivizvezdicka
eli_mk
Tanjuska
kikosk
AlmostAnAngel
elena_pp
batbayan
*srcka****
julija
aleksandar pocev
dadi4ka
sesy
bavarec
Eli
emi
zorana
hristina
marice
Angela
tanja_07
Tvojata senka
micsvet@yahoo.com
bibe_tose
iva
LudaMala
gaga-voli-toseta
danielajovanovik
cherry
Chris
aleksandra
Ane
Moni
tose
40 posters
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторПорака
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 12:21 am

AlmostAnAngel напиша:

Toa vo vrska so zenidbata, velea deka nekoe devojce od druga zemja dali Srbija ili Hrvatska ili Bosna bese , vo nea vlegol gjavolot li ili ne znam sto t.e. Tose vlegol vo nea i pocnala da se odnesuva isto kako nego i celo vreme kazuvala deka ke prestane da se odnesuva taka ako ja ozenat so Tose na negoviot grob.

I taka vikat deka stvarno go napraile toa :S

Ne znam da li misliš na ono što je pisalo u hrvatskom časopisu Arena, ali ja lično ne vjerujem u to. Ipak, ko želi da pročita evo...

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 C1289811814448 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 02807811814453 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Ab7b5511814456
Вратете се на почетокот Go down
LudaMala
Супер Модератор
Супер Модератор
LudaMala


Број на мислења : 1483
Age : 42
Локација : Олимпијски град
опис: : Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Bosnia-herzegovina505
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 12:22 am

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 D858d511814459 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 D69de311814463
Вратете се на почетокот Go down
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
AlmostAnAngel


Број на мислења : 49
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 3:09 am

Da, mislev tokmu na toa.
Ne znam vekje vo sto da veruvam a vo sto da ne veruvam.
Ednostavno toa se premnogu informacii.
Вратете се на почетокот Go down
kikosk
Нов Член
Нов Член
kikosk


Број на мислења : 15
Age : 30
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-22

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 4:21 am

Jas licno nz dali da veruvam ili ne stvarno mn se naeziv koa go procitav tekstot i nz dali e vistina
Вратете се на почетокот Go down
http://kris-model.hi5.com
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 2:31 pm

julija напиша:
ne znam kolku imate informacija deka tose go zenele

jas licno se uveriv,na negoviot grob ima spernice vo forma na srce(kade bi trebalo da stojat prsteni) i deckoto koj go cuva grobot mi kaza deka go zenele.....so pop....vo prisustvo na majka mu,tatko mu,sestra mu....

da jas licno go vidov perniceto na grobot.Mislam deka go zenele (ako e toa vistina) poradi onoj sonot deka se ozenil
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 2:36 pm

luge slusnav deka imalo nekoja zena koja bila bremena.Na son i se pojavil Tose i i rekol deka ke rodi devojce i ako stvarno bide taka da go krsti Dora po sestramu.Zenata navistina rodila devojce i taka i go krstila-Dora.No Tose povtorno i se javil na son i i rekol deka ne mu napravila pita (on toa i go kazal na Vlaski ili Krusevski akcent neznam tocno).Svekrvata na zenat i napravila pita i taa ja odnela kaj TOse na grob i razdavala.Posle otisla kaj majkamu na Tose i taa i rekla: ``TI LI SI TAA KOJA RODILA KERKA I SI JA KRSTILA DORA``?Kao navodno Tose i se javil na son i na majka mu i i go kazal ova.
KOLKU E VISTINA OVA NEZNAM.KAO STO MI KAZA MOJATA KOMSIKA,OVAA INF BILA OD SIG. IZVORI
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 2:38 pm

A INAKU DALI STE GO VIDELE TOJ VENECOT (OD ISUS-TOJ SO TRNJA NEZNAM KAKO SE VIKA TOCNO)MAJKAMU I TATKO MU SO MU GO DONELE OD ERUSALIM?
DALI NEKOJ ZNAE ZASTO GO DONELE I DALI SE SLUCILO NESTO VO ERUSALIM?
Вратете се на почетокот Go down
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
AlmostAnAngel


Број на мислења : 49
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeНед Aвг 24, 2008 5:08 pm

ne...ne znam !!!
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 3:51 am

emi напиша:
A INAKU DALI STE GO VIDELE TOJ VENECOT (OD ISUS-TOJ SO TRNJA NEZNAM KAKO SE VIKA TOCNO)MAJKAMU I TATKO MU SO MU GO DONELE OD ERUSALIM?
DALI NEKOJ ZNAE ZASTO GO DONELE I DALI SE SLUCILO NESTO VO ERUSALIM?

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 N1113210
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Sp_a1012
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Sp_a1023


еве го венецот и уште некоја слика...ух...колку ми е тешко...
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386
Вратете се на почетокот Go down
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
AlmostAnAngel


Број на мислења : 49
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 4:56 am

toa e venec bas venec ili e nacrtan na slikata? i tamu pisuva SERTIFIKAT ...ne mi e jasno kako mozele da mu go donesat negovite roditeli od Erusaim koga sea od druga strana ovde pisuva sertifikat?Moze nekoj da razjasni ako slusnal podetalno?

A crkvickata na slikata posledna e ubava.Samo nekako ne mi se dopagja sto ima negova slika gore nad vleznata vrata, zatoa sto tamu sepak stoi ikona so likot na Svetecot cie ime go nosi crkvata.
Вратете се на почетокот Go down
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
Tanjuska


Број на мислења : 34
Age : 48
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-25

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 1:10 pm

"Tose go zenele"


Dali ste normalni
Kakvi se ovie gluposti
Sto vi na vas?????
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 4:32 pm

AlmostAnAngel напиша:
toa e venec bas venec ili e nacrtan na slikata? i tamu pisuva SERTIFIKAT ...ne mi e jasno kako mozele da mu go donesat negovite roditeli od Erusaim koga sea od druga strana ovde pisuva sertifikat?Moze nekoj da razjasni ako slusnal podetalno?

A crkvickata na slikata posledna e ubava.Samo nekako ne mi se dopagja sto ima negova slika gore nad vleznata vrata, zatoa sto tamu sepak stoi ikona so likot na Svetecot cie ime go nosi crkvata.

da toj venec e vistinskii postoi za toa sertifikat i stvarno mu go donele roditelite.Toa mi e kazano od sigurni izvori a i koa bev tamu (na 8 avgust) toa mi go potvrdi cuvarot na grobot
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 4:33 pm

Tanjuska напиша:
"Tose go zenele"


Dali ste normalni
Kakvi se ovie gluposti
Sto vi na vas?????

da be taka slusnav zamisli i so pop
Вратете се на почетокот Go down
aleksandra
Активен
Активен
aleksandra


Број на мислења : 1601
Age : 41
опис: : R.I.P. TOSE
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue18 / 10018 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-05-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 4:37 pm

emi напиша:
Tanjuska напиша:
"Tose go zenele"


Dali ste normalni
Kakvi se ovie gluposti
Sto vi na vas?????

da be taka slusnav zamisli i so pop

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 ...зарем е можно тоа да е вистина?.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 ...леле незнам више во што да верувам....само нешто ново искача.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeПон Aвг 25, 2008 5:38 pm

eve ja u momentov si go slusam prviot album na tose ``nekade vo nokta`` i se potsekam na ubavite stari vremainja,na prviot koncert na Kale koga iskisnal.Luge se sekavate li kolku vrnese dozd a nikoj ne si odese...
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 2:37 pm

luge na jugo drvo vo sk ima bilbord od tose.Taa slika ja vidov na internet
Вратете се на почетокот Go down
zorana
Член
Член
zorana


Број на мислења : 780
Age : 31
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : TOSEMANKA
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-24

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 2:41 pm

emi напиша:
luge na jugo drvo vo sk ima bilbord od tose.Taa slika ja vidov na internet

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 не сум забележала ....каде на интернет ??? Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 2:45 pm

надвор од темата сте има друга тема за билборд...префрлете се таму
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 3:52 pm

neznam tocno ali ke se rasprasam i kaj e taa tema za bilbordi ne ja gledam
Вратете се на почетокот Go down
Eli
Модератор
Модератор
Eli


Број на мислења : 416
Локација : Skopje, Makedonija
опис: : СЛУШАЈ МЕ МЕНЕ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-14

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 4:19 pm

emi напиша:
neznam tocno ali ke se rasprasam i kaj e taa tema za bilbordi ne ja gledam

vo Се останато во врска со Тоше.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 203686
Вратете се на почетокот Go down
AlmostAnAngel
Нов Член
Нов Член
AlmostAnAngel


Број на мислења : 49
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-23

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 4:23 pm

Lugje, KAKVO ZENENJE ?
LELE LELE LELE !
Mrtov covek kaj se videlo da se zeni?
Ma samo nekoi gluposti...
Вратете се на почетокот Go down
emi
Член
Член
emi


Број на мислења : 86
Локација : skopje
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-06-21

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeВто Aвг 26, 2008 4:27 pm

fala eliiiiiiiiiiiiiii Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 189203
Вратете се на почетокот Go down
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
Tanjuska


Број на мислења : 34
Age : 48
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-25

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 12:26 pm

aleksandra напиша:
emi напиша:
Tanjuska напиша:
"Tose go zenele"


Dali ste normalni
Kakvi se ovie gluposti
Sto vi na vas?????

da be taka slusnav zamisli i so pop

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 90386 ...зарем е можно тоа да е вистина?.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 ...леле незнам више во што да верувам....само нешто ново искача.... Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 63820

Pa sto da napisam ova se gluposti Negovite mozda se religiozni,sueverni ama ne se nenormalni
Вратете се на почетокот Go down
Tvojata senka
Модератор
Модератор
Tvojata senka


Број на мислења : 1001
Age : 36
Локација : РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА
опис: : ОПАСНО ПО ЖИВОТ
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue9 / 1009 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-04-15

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 12:36 pm

Добро луѓе темава е дали Тоше вас ви се има појавено на сон...ај да не прераскажуваме веќе се и сешто, за што не сме сигурни. Дискусијава е завршена.Ако нешто сакате за тоа да зборите,да се убедувате имате приватни пораки.
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 203686 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 203686 Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 203686
Вратете се на почетокот Go down
Tanjuska
Нов Член
Нов Член
Tanjuska


Број на мислења : 34
Age : 48
Репутација :
Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Right_bar_bleue

Registration date : 2008-08-25

Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitimeСре Aвг 27, 2008 2:00 pm

ok
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали Тоше ви се има појавено на сон   Дали Тоше ви се има појавено на сон - Page 4 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали Тоше ви се има појавено на сон
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 5Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Општо :: Се останато во врска со Тоше-
Отиди до: